Neler Yeni

android 12 bluetooth kulaklık ses sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
akın certel
Herkese Merhaba, samsung a52 telefona sahibim kulaklıgım klipsch true wireless 2, uzun süredir bu cihazları düzgün şekilde kullanıyordum fakat dün android 12 güncellemesi yaptım ardından kulaklıgımı baglayıp youtube veya youtube music den birşeyler izleyip dinlemeye çalıştığımda ne ses geliyor nede görüntü, video baslıyor fakat saniye 1 ileri 1 geri gidiyor aynı şekilde müziktede öyle ama telefon görüşmelerinde hiç sorun yok hatta işin tuhafı birisiyle telefonda görüşürken arkadan müzik açtıgımda o zaman düzgün çalışıyor bunun sebebini bilen varsa acil yardım etsin lütfen.....

EgeT.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ege Tuncalılar
Bende de aynı sorun var, kablolu kulaklıkta hiç sorun yaşamıyorum. Umarim güncelleme ile cozerler

renega

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer
Aynı sorun bende de var. Anker Liberty 2 pro var dediğin gibi oluyor. Bluetooth kapatıp açtım, cihazı kaldırıp ekledim, uygulamadan ekolayzır değiştirdim, telefonu kapatıp açtım düzelmiyor. Bilseydim güncellemezdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Cabacı
Arkadaşlar merhaba,
Ben de sizler gibi Samsung A52 Android 12 güncellemesi sonrası bluetooth sorunu yaşıyordum epeyce bir gezdikten sonra sorunu çözdüm ve hazır çözmüşken size de bir faydam dokunsun diye bu hesabı açtım.

Arkadaşlar çözüm çok basit bluetooth kulaklığınızı telefonunuza bağladıktan sonra "geliştirici seçenekleri"nde "Bluetooth Ses Codec'i" seçeneğini aptX yerine SBC olarak değiştiriyorsunuz. Sorunu bu çözüyor ama eğer çözmezse "A2DP donanım boşaltmasını kapatır" seçeneğini aktif hale getirirseniz sorununuz çözülmüş olacaktır. İyi forumlar 🥳

masblue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat
Merhaba arkadaslar sorunu çözümünü buldum aşağıya linki bırakıyorum adımları takip ettikten sonra problem çözülüyor.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaslar sorunun çözümünü buldum aşağıya linki bırakıyorum adımları takip ettikten sonra problem çözülüyor.

Bluetooth cihazinizdan ses alinmasini istedigini uygulamaları seçiyorsunuz ben mesela spotify netflix ve youtube kullandigim için bunları seçtim. Hadi bakalım gerisi sizde başarılar.

renega

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer
Geliştirici seçeneklerini açıp şunu aktif edin düzeliyor
Screenshot_20220206-135039_Settings.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri