Neler Yeni

Android 14 ile Bluetooth kulaklık çalışmayı bıraktı

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,177
İsim
Jarvis-M
Bugün telefonumu, vivo y22s, android 14e güncelledim. Sony wh-ch510 marka kulaklığım vardí. Güncellemeden önce android 13te sıkıntısız bir şekilde çalışıyordu. Şuan kulaklığı ne görüyor nede bağlanıyor. Aynı durum android 14 olan tabletim S9 Fe+da da mevcut. Ne yapmam gerekir ? Yapabileceğim bir şey var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Ali Dogan
Bugün telefonumu, vivo y22s, android 14e güncelledim. Sony wh-ch510 marka kulaklığım vardí. Güncellemeden önce android 13te sıkıntısız bir şekilde çalışıyordu. Şuan kulaklığı ne görüyor nede bağlanıyor. Aynı durum android 14 olan tabletim S9 Fe+da da mevcut. Ne yapmam gerekir ? Yapabileceğim bir şey var mı ?
Settings-->system----> reset options----> Reset Bluetooth &WiFi oldu bitti.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,177
İsim
Jarvis-M
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Settings-->system----> reset options----> Reset Bluetooth &WiFi oldu bitti.

Denedim, sıfırladım. Halen daha kulaklık Bluetooth sekmesinde görünmüyor açık olmasına rağmen. Yakındaki cihazlar çıkıyor ama bu çıkmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Ali Dogan
Cihazları kapatıp tekrar açın. Tekrar deneyin. Şarjını kontrol edin kulaklığın vs. Olmazsa başka yardım eden olacaktır.
Ufak hatalara gülenler bu sorunu da çözerler sanırım.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,177
İsim
Jarvis-M
Sarjlari var ama deneyeceğim dediklerinizi. Umarım olur yada biri söyler yoksa 3klik kulaklığı kullanamıyorum yani
Cihazları kapatıp tekrar açın. Tekrar deneyin. Şarjını kontrol edin kulaklığın vs. Olmazsa başka yardım eden olacaktır.
Ufak hatalara gülenler bu sorunu da çözerler sanırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Ali Dogan
Sarjlari var ama deneyeceğim dediklerinizi. Umarım olur yada biri söyler yoksa 3klik kulaklığı kullanamıyorum yani
Kolay gelsin.
Bir de Bloutooth cihaz adını değiştirin. Telefonu yeniden başlatın. Sonra yukarıdaki mesajda belirttiğim gibi bluetooth ve wifi yi tekrar sıfırlayın. Sonra telefonu tekrar yeniden başlatın. Çözülebilir böylelikle.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,177
İsim
Jarvis-M
Kolay gelsin.
Bir de Bloutooth cihaz adını değiştirin. Telefonu yeniden başlatın. Sonra yukarıdaki mesajda belirttiğim gibi bluetooth ve wifi yi tekrar sıfırlayın. Sonra telefonu tekrar yeniden başlatın. Çözülebilir böylelikle.
Bunu yapınca oldu, vallahi ne kadar teşekkür etsem az

Top Bottom