Neler Yeni

Anında Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,919
İsim
Hasan
Ekran kartı nedir amd ya da nvidianın destekleyen modellerde ekran kaydı ve ekran görüntüsü alma özelliği var.

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
hocam paint yöntemini istemediğimi belirttim. Hiç bir düzenleme yapmayacağım telefonlarda olduğu gibi anında kaydedecek bir yöntem arıyorum
dikkatimden kaçmış hocam, ekran kartı yazılımınızın ekran alıntısı kısayolunu kullansanız daha hızlı olmaz mı?

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Windows 8.1 kullanırken windows + printscrn e aynı anda basarak oyunlarda tam ekran anında ekran görüntüsü alabiliyordum. Windows 10 a geçtim bu yöntemle masaüstünde sıkıntısız ekran görüntüsü alabiliyorum ama tam ekran oyun oynarken ekran görüntüsü almak istediğimde win+prtscrn tam çalışmıyor. Program önerebilir misiniz? Direkt ekran görüntüsü alabilecek yöntem arıyorum. Painte yapıştırmak, ekran alıntısıyla seçerek alma gibi yöntemler istemiyorum.
Lighshot iyidir..

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Windows 8.1 kullanırken windows + printscrn e aynı anda basarak oyunlarda tam ekran anında ekran görüntüsü alabiliyordum. Windows 10 a geçtim bu yöntemle masaüstünde sıkıntısız ekran görüntüsü alabiliyorum ama tam ekran oyun oynarken ekran görüntüsü almak istediğimde win+prtscrn tam çalışmıyor. Program önerebilir misiniz? Direkt ekran görüntüsü alabilecek yöntem arıyorum. Painte yapıştırmak, ekran alıntısıyla seçerek alma gibi yöntemler istemiyorum.
Steam'den ShareX indirip kullanabilirsin.

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
Ekran kartı nedir amd ya da nvidianın destekleyen modellerde ekran kaydı ve ekran görüntüsü alma özelliği var.
dikkatimden kaçmış hocam, ekran kartı yazılımınızın ekran alıntısı kısayolunu kullansanız daha hızlı olmaz mı?
sorunu çözdüm. sorun ekran kartı yazılımı engelliyormuş. Kaldırdıktan sonra windows+prntsrcn düzeldi. Amd yazlımından bu engeli nasıl kaldırabilirim acaba bilginiz var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk cevabımı güncelledim tekrar bakınız.

Top Bottom