Neler Yeni

ANKARA İTOPYA 100 KİŞİ OLDU

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,325
İsim
bilo
Discord
b1l0
Haklı bu arada resmen millet aç aç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sabah 10 da açılacak mağaza stoğu gece 2 de tükendi! umarım artık “bu stoklar nasıl böyle hızla tükenir bu işte bir iş var” demeyi bırakırsınız.
İtopyayla konuşup saat 10 yerine 8de açsalar da millet bu soğukta daha fazla beklemese olur aslında

mlhr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Melih
Sabah 10 da açılacak mağaza stoğu gece 2 de tükendi! umarım artık “bu stoklar nasıl böyle hızla tükenir bu işte bir iş var” demeyi bırakırsınız.
Daha erken açılabilir mi abi babam ve diğer arkadaslar Ankara ayazina kurban gitmesin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fullendi duzen sağlandı saat 8 bile onlar için iyi olabilir

mehmet4732

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
mehmet
Ankara ayazı serttir umarım erken açma durumları vardır en azından 7 8 gibi zaten her şey okeymiş anladığım kadarı ile sıkıntı çıkacağını sanmıyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: mlhr

mlhr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Melih
Ankara ayazı serttir umarım erken açma durumları vardır en azından 7 8 gibi zaten her şey okeymiş anladığım kadarı ile sıkıntı çıkacağını sanmıyorum
Şuan satılsa bile problem olmucak öyle bir düzen var öyle diyim sana

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,325
İsim
bilo
Discord
b1l0
Doğru diyor trye göre fazla medeni bi ortam mevcut

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Listeden çıkartılan 1 den fazla kişi mevcutsa eğer açılışta onlar sadece sorun çıkartabilir. Şu an sakin olması çok normal.

mehmet4732

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
mehmet
Listeden çıkartılan 1 den fazla kişi mevcutsa eğer açılışta onlar sadece sorun çıkartabilir. Şu an sakin olması çok normal.
Listeden çıkartılan kişi orada değilmiş anladığım kadarı ile normal listeden çıkartmaları

• Beğen
Reaksiyonlar: mlhr

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Listeden çıkartılan kişi orada değilmiş anladığım kadarı ile normal listeden çıkartmaları
Eğer listeyi hazırlayan kişiye ben gidiyorum geldiğimde sırada olacak mıyım tarzında bir soru sorup ondan da onay aldıysa ancak böyle tartışma çıkartabilir. Şu sabah bir an önce olsun artık. Onlar orada biz burada nöbetteyiz :D

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,325
İsim
bilo
Discord
b1l0