Neler Yeni

Ankarada sakin insandan özellikle polisten uzak rahat rahat yanlanacak mekanlar

flare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
ted
İlgilendiği Kategoriler
Araba
bunlar o geyler işte pqojweprjıqwerpıj, ulan trafiğe kapalı alan diyoz olursa benim arabaya olacak bunlar yüzünden ülke gelişmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

asdopufoıhoqwheıopqjğwpıefjaspüodfj

ANKARA

EK OLARAK

Finlandiya gibi ülkelerde otopark vb boş herhangi bi yerde drift yapmak legal isteyen istediği gibi yapıyor, polisler geliyor onlar da izliyor bizim ülkede bi problem var bizim ülke genel olarak problem de neyse.
Ankara'da var konu sahibinin dediğine uygun ama yaptığı suç olduğu için söylemeyeceğim.
Trafiğe kapalı derken insan yok araba yok bomboş yol bunda illegal bir şey yok, bizim ülke buna gereksiz takıyor sadece sırf eğitimsizlikten kaynaklı.İ20n'e fabrika çıkışlı egzozuna ceza yazıp arabayı çekmeleri gibi bir şey, diğer ülkelerdeki ilkokul mezunları bunlardan daha zeki

Son düzenleme:

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,549
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

flare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
ted
İlgilendiği Kategoriler
Araba
herkes saçmalamış en iyisi deniz kenarında ki kumsalın berisi tek sorun nargile içen suriyeli ve afganlar !

hocam özele yazsana adam burda cevap arıyor
buraya yazması zaten illegal değil,google'a ___ yazınca buradaki adından dedenin 3 kuşak uzaktan kuzeninin tcsine kadar hastane kayıtlarına kadar her şeyi bulabiliyorsun sana takılacaklarını mı düşündün pqğojwer4ıpqjweprjıqwer(sana değil elemana dedim bunu öyle düşündüyse eğer)
Zaten o da yazması illegal diye değil bence drift illegal diye yazmak istemiyor.Sanki cadde aralarında her gün binlerce kişi yapmıyormuş gibi.Sadece Şaşmazda 2dk dolaş 10 araba görürsün yan yan,10 tane de yanlamaktan patlamış bmw görürsün,diyorum ki TRAFİĞE KAPALI ARAÇ OLMAYACAK buradaki sorunu söyle evi arabayı ne varsa üzerine vericem ( evlerden de uzak dedim ses vb kimseyi rahatsız da etmeyecek)

Not olarak da ekleyeyim arabamda illegal hiçbir şey yok üzerine sesli diye susturucu koydum ekstra arabaya zarar vermeyecek şekilde,jantlar içerde,basık değil , normal bir araba,alırsam aftermarket bu araç için özel üretilen görüntüyü bozmayacak şeyler koyuyorum spor yay gibi o da piste çıkartıcağım için YİNE NOT: PİSTTE DE YANLAMAK YASAK ÜLKEDE

Son düzenleme:

flare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
ted
İlgilendiği Kategoriler
Araba

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Denize yakın yerlere git oralarda yapabilirsin. Sakin olacağını düşünüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
971,418
Üyeler
153,556
Son üye
Zeynneepp