Neler Yeni

Öneri Ankara'yı bilenler yardım edebilir mi

flare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
ted
İlgilendiği Kategoriler
Araba
Ișıklı mıșıqlı.
aklımdan çıkmış hocam bu ,teşekkürler herkese ben buldum yerimi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kuğulu park olabilir , bahçelievler 7. cadde olabilir ama çok piyasa yapılıyor . bahçelievlerin çoğı yeri olabilir . Yenimahalle metrodan çıkıp merdivenlerden çıkınca teleferiğe binebilirsiniz ego kartıyla . Gençlik parkı olabilir ama hava soğuduğu için saçma olur ora yazın bence güzel bir yer
teleferikle nereye gidebiliriz,bahçelievler bayağı güzeldi bu arada teşekkürler Ankara'nın ölüm sessizliği yoktu;piyasacıları da beğendim muhteşem şarkılar açıyorlar sağ olsunlar müzik eşliğinde gidiyoruz

Receb İvedik

80+ Bronze
aklımdan çıkmış hocam bu ,teşekkürler herkese ben buldum yerimi
Mesaj otomatik birleştirildi:

teleferikle nereye gidebiliriz,bahçelievler bayağı güzeldi bu arada teşekkürler Ankara'nın ölüm sessizliği yoktu;piyasacıları da beğendim muhteşem şarkılar açıyorlar sağ olsunlar müzik eşliğinde gidiyoruz
yenimahalleden şentepeye kadar gidiyor teleferik uzun sayılır

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
umt
Discord
umt#4257
2 yıldır Ankara'da üni okuyorum ama Kızılaydan ve Söğütözünden başka bi yer bilgim yok sayılır zaten çok gezemiyorum bölümüm yüzünden; sevgilimle gidebileceğim düzgün daha sade Kızılay gibi olmayan yerler arıyorum yürümek için yerler olabilir gezilebilecek güzel avmler de olabilir pek bilgim olmadığı için ne varsa öğrensem güzel olur bir de rakıya gidebileceğimiz güzel bi restoran da önerebilirseniz çok güzel olur.(fiyat olarak çok pahalı olmazsa güzel olur malum öğrenciyiz ama ucuz da önermenize gerek yok aşırı pahalı olmasın yeterli )(avm de olur ama teaco gibi tatlı samimi estetik mekanlar da olabilir)
batıkent biraz uzak ama atlantise gelebilirsin sessiz sakin bir yer bir sürü kafe vs var

melidoas6

80+ Silver
2 yıldır Ankara'da üni okuyorum ama Kızılaydan ve Söğütözünden başka bi yer bilgim yok sayılır zaten çok gezemiyorum bölümüm yüzünden; sevgilimle gidebileceğim düzgün daha sade Kızılay gibi olmayan yerler arıyorum yürümek için yerler olabilir gezilebilecek güzel avmler de olabilir pek bilgim olmadığı için ne varsa öğrensem güzel olur bir de rakıya gidebileceğimiz güzel bi restoran da önerebilirseniz çok güzel olur.(fiyat olarak çok pahalı olmazsa güzel olur malum öğrenciyiz ama ucuz da önermenize gerek yok aşırı pahalı olmasın yeterli )(avm de olur ama teaco gibi tatlı samimi estetik mekanlar da olabilir)
Ulus anıtının orada bir köfteci var 35₺ ye 6-7 köfte koyuyor sürümden kazanıyor oradan köfte ayran al gençlik parkına geç mükemmel date olur.

flare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
ted
İlgilendiği Kategoriler
Araba
Ulus anıtının orada bir köfteci var 35₺ ye 6-7 köfte koyuyor sürümden kazanıyor oradan köfte ayran al gençlik parkına geç mükemmel date olur.
katılıyorum teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,401
Üyeler
156,324
Son üye
sadexxxx
Top Bottom