Neler Yeni

🔥İndirim Anker 33W Apple-Android Uyumlu Mini Şarj Adaptörü 329 TL🔥 🔥

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,621
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
hamza ersoy
45w çok fazla değil mi? bununla iphone şarj eden arkadaşlar yanıt verebilir mi ne durumda fazla ısındırmıyor mu? benim iphone 11 için kullandığım şarj aleti şu an 5w iken bunu almaktan korktum havaya uçarım heralde

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,621
İsim
Mehmet Aslan
45w çok fazla değil mi? bununla iphone şarj eden arkadaşlar yanıt verebilir mi ne durumda fazla ısındırmıyor mu? benim iphone 11 için kullandığım şarj aleti şu an 5w iken bunu almaktan korktum havaya uçarım heralde
lityum iyon piller akıllıdır , cihazın desteklediği 25w sa sarj aleti isterse 120w olsun yine de prizden 25w çeker.

Son düzenleme:

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Aziz

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Sinan İ.
Herkes bildiği işi yapsın. Anker, bu işin ehli.
Ben aralarında fark olduğunu düşünmüyorum bana kalırsa hangisi ucuza denk gelirse onu alsan yeterli.
2 marka dan da kullanıyorum 2 sinde de memnunum. Ankerin bu modeli küçük olması işime yarıyor yanımda gezdiriyorum Spigen in ki var o büyük onu evde sabit kullanıyorum.
Kullanacağın yere göre ve fiyatına göre 2 markadan da hatta Boseus markasını da tercih edebilirsin.
Boseus un da kabloları diğerlerine göre daha ucuz oluyor ve kalitesi iyi.

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Hayriye
Temudan bir şarj aleti çıkmaz mı daha uyguna. Bir şarj aleti için yüksek rakamlar
Pirince giderken eldeki bulgurdan olma Temudan aldıktan sonra başına bir şey gelirse kimle muhattap olacaksın? Buradan aldın hadi şans eseri bir problem çıktı hiçbir şey yapamasan bile müşteri temsilcisini arayıp ağır konuşursun

Top Bottom