Neler Yeni

Anker Q10 Baş Ağrısı

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Altan Geçer
Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce Anker Q10 model kulaklık satın aldım. Bluetooth ile kullanıyorum. Bassındanmıdır yoksa kulaklıktan mı veya ben mi sorunluyum hiç anlamadım. Kulaklığı 1 saat kullanıyorum ve kafamın üstünde ağrı oluşuyor ama baş ağrısı gibi. Resmen beynimde sanki basınç oluşuyor. Yatarken hafif ayağa kalktığımda zonklayan bi ağrı. Bunu yaşayan var mı ? İade etmeyi düşünüyorum. Eğer bende ise sorun ona göre kulaklık bakıcam. Kulakiçi kulaklık kullanırken hiç olmuyordu. Genellikle yüksek seste dinliyorum hep.

.......

80+ Bronze
Ses yüzünden olduğunu düşünmüyorum. Kulaklığın ağırlığıı yüzünden olabilir belki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
james
Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce Anker Q10 model kulaklık satın aldım. Bluetooth ile kullanıyorum. Bassındanmıdır yoksa kulaklıktan mı veya ben mi sorunluyum hiç anlamadım. Kulaklığı 1 saat kullanıyorum ve kafamın üstünde ağrı oluşuyor ama baş ağrısı gibi. Resmen beynimde sanki basınç oluşuyor. Yatarken hafif ayağa kalktığımda zonklayan bi ağrı. Bunu yaşayan var mı ? İade etmeyi düşünüyorum. Eğer bende ise sorun ona göre kulaklık bakıcam. Kulakiçi kulaklık kullanırken hiç olmuyordu. Genellikle yüksek seste dinliyorum hep.
Aynı kulaklık bende var. 3 saat felan aralıksız kullandığım oluyor. Herhangi bir sorun yaşamıyorum. Kulaküstü kulaklıkları kullanmaya alışık değilsen normal bir durum. Kulakların bile ağrır

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Altan Geçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Almadan önce araştırmıştım. Fakat şimdi bir kaç konu gördüm. Yüksek ihtimal ağırlığından kaynaklı bir ağrı söz konusu. Gerçekten de ağır kulaklık. Çünkü uzun seneler kulaküstü kulaklık kullandım. Son 2 yıldır kulakiçi kullanıyordum. Belki alışırım bakalım. Ama ses kalitesi ve bassları mükemmel sadece ağır ve aşırı terletiyor. Deri pedleri var. Deri pedide oldum olası sevemedim. İzolasyon için güzel fakat kalkıp yürürken adım attığımda kulağımda resmen bass sesi geliyor 🤣 alışmaya çalışıcam alışamazsam farklı bir kulaklık alırım teşekkürler cevaplar için

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
İlk kulaküstü kulaklığım o model. 2 sene önce almıştım. İlk zamanlarda bende de aynısı olmuştu. Bir süre sonra alışıyorsun merak etme. Ağrı falan yapmaz 1-2 haftaya.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,864
Üyeler
152,973
Son üye
lawencia
Top Bottom