Neler Yeni

Anker Q45 4000 TL almaya değer mi ?

Kaporta Eray

80+ Bronze
Arkadaşım 2. ayda kanadaya gitti ve ordan almış görüntülü konuşurken sesi inanılmaz kaliteli veriyor kalabalık ve gürültülü bir ortamda sadece onun sesini alıyorum, gürültü engellemesi falan çok başarılı. Anker markasını bilen biliyor zaten bt hoparlör, airpods, kulak üstü kulaklık ve 20.000mh powerbangini kullanıyorum marka çok sağlam. Bu ürün türkiyede yoktu 3-4. aylarda araştırdığımda 16.06 tarihinde hepsiburada stoklarına gelecekmiş 4000 tlden almaya değer mi ? (mart ayında sahibindende 2 ilan vardı ikiside 6000 tl diyordu :D)

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes
Arkadaşım 2. ayda kanadaya gitti ve ordan almış görüntülü konuşurken sesi inanılmaz kaliteli veriyor kalabalık ve gürültülü bir ortamda sadece onun sesini alıyorum, gürültü engellemesi falan çok başarılı. Anker markasını bilen biliyor zaten bt hoparlör, airpods, kulak üstü kulaklık ve 20.000mh powerbangini kullanıyorum marka çok sağlam. Bu ürün türkiyede yoktu 3-4. aylarda araştırdığımda 16.06 tarihinde hepsiburada stoklarına gelecekmiş 4000 tlden almaya değer mi ? (mart ayında sahibindende 2 ilan vardı ikiside 6000 TL diyordu :D)
Bu dönemde hangi fiyata aldıysan kâr bence al

Top Bottom