Neler Yeni

ANKET 🎮 En İyi Oyun Motoru Hangisi ? 🎮

Oyun Motoru Anketi

• Frostbite

• Unreal Engine

• Unity

• Rage

• Cry Engine

• Source

• İd Tech

• RE Engine

• Anvil

• RED Engine

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

The Semih

80+ Silver
Bu anket, farklı oyun motorlarını değerlendirerek en iyi olanı belirlemek için tasarlanmıştır. Lütfen aşağıdaki seçenekler arasından sizin görüşünüze en uygun olanı seçin ve neden bu motoru tercih ettiğinizi kısa bir şekilde açıklayın.

Neden bu oyun motorunu tercih ettiğinizi kısaca açıklayın. Performansı, kullanım kolaylığı, destek ve topluluk desteği gibi hangi faktörlerin tercihinizde etkili olduğunu belirtmek isterseniz ek bilgileri buraya ekleyebilirsiniz.

kumarga

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Alkan Köroğlu
Unreal engine kullanımı çok kolay ve iyi performans veriyor

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,496
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Unity diyince gülesim geliyor ama güzel

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Alihan YILMAZ
Kodlab Kodu. Her bilgisayarı destekliyor. En dandiği de dahil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de aranızda bitirmiş oyunu olan biri var mı?

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
oğuzhan ege
Unreal engine allah belasını versin. yılların oyunu pes serisini 2021 den sonra bitirdiler yeni oyun motoru yüzünden. animasyon oyunu fifaya geçtim onların yüzünden.

The Semih

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Unreal engine allah belasını versin. yılların oyunu pes serisini 2021 den sonra bitirdiler yeni oyun motoru yüzünden. animasyon oyunu fifaya geçtim onların yüzünden.
Unreal Engine çok basit olduğu için sektörü bozdu, farkettiysen hepsi birbirine benziyo o motordan yapılan oyunlar. Frostbite ile yapılan Battlefront 2 ile Unreal engine Jedi sorvivor arasında ki farka bakarsak kaliteyi görürsün.

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,919
İsim
Turuncu Keskin
Kıyaslamak hata olur gibi en yenilikçi unreal şu an. Hepsi kaliteli benim gözümde.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bu anket, farklı oyun motorlarını değerlendirerek en iyi olanı belirlemek için tasarlanmıştır. Lütfen aşağıdaki seçenekler arasından sizin görüşünüze en uygun olanı seçin ve neden bu motoru tercih ettiğinizi kısa bir şekilde açıklayın.

Neden bu oyun motorunu tercih ettiğinizi kısaca açıklayın. Performansı, kullanım kolaylığı, destek ve topluluk desteği gibi hangi faktörlerin tercihinizde etkili olduğunu belirtmek isterseniz ek bilgileri buraya ekleyebilirsiniz.
Unity ve UE hariç kalan tüm motorların ana odağı kendi firmasının oyunlarını yapmak ve bunu yaparken kimseye lisans ödememek. Bu motorlar bazen bazı yapımcılara lisanslansa bile %90 motoru geliştiren firma tarafından kendi oyunları için kullanılıp geliştiriliyor. O yüzden oyun yapmayı düşünen küçük grupların Unity ve UE hariç çok seçeneği yok.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
oğuzhan ege
Unreal Engine çok basit olduğu için sektörü bozdu, farkettiysen hepsi birbirine benziyo o motordan yapılan oyunlar. Frostbite ile yapılan Battlefront 2 ile Unreal engine Jedi sorvivor arasında ki farka bakarsak kaliteyi görürsün.
ben pes 6 dan beri pes serisinin bütün serisini oynayan birisiyim online myclub dağil ama o firmaya geçtikleri gibi oyun mobil oyun oldu çok zoruma gitti gerçekten. pes için diyorum sadece.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,078
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom