Neler Yeni

[ANKET] Not Tutma Yazılımlarını Aktif Olarak Kullanıyor musunuz?

Anket

• Oy kullanan toplam üye
    19

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Aktif olarak not tutma yazılımlarını kullanıyor musunuz?
Anketi yalnızca aktif olarak kullananlar işaretlesin lütfen. Arada sırada kaç ekmek alacağını yazanlar işaretlemesin rica ediyorum.
Sorum hayatını programlayan, organize eden bu yazılımları aktif olarak kullananlardan cevap rica ediyorum.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Google keep kullanıyorum 6 yıldır. Telefon degistirsemde notlarima erişebiliyorumm
Googe Keep gibi basit bir not tutma uygulamasını nasıl kullanabiliyorsun? Yani ne amaçla kullanabilirsin ki en fazla? Meraktan ve öğrenmek için soruyorum.

Kontfire

80+ Silver
Googe Keep gibi basit bir not tutma uygulamasını nasıl kullanabiliyorsun? Yani ne amaçla kullanabilirsin ki en fazla? Meraktan ve öğrenmek için soruyorum.
Normal notlarımı tutuyorum, yani yolculuk güzergahı olur, yemek tarifi olur, alinacak kitaplar izlenecek filmler olur, güzel mesajlar olur, arkadaşlarimin doğum günlerinin tarihleri vb. Üniversitede okurken termodinamik finalde çıkan sorulari unutmamak için çizmiştim hemen hatta o bile duruyor :peped:

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,138
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Hocam tıp okuyorum herkes notion notability goodnots falan kullanıyor dört dörtlük uygulamalar.

Kontfire

80+ Silver
Screenshot_2022-09-21-20-23-46-413_com.google.android.keep.jpg

Sınavdan çıktıktan sonra soruları unutmamak için buraya çizmişim

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,138
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Koca forumda not tutan yok mu bea?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,873
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Aktif olarak not tutma yazılımlarını kullanıyor musunuz?
Anketi yalnızca aktif olarak kullananlar işaretlesin lütfen. Arada sırada kaç ekmek alacağını yazanlar işaretlemesin rica ediyorum.
Sorum hayatını programlayan, organize eden bu yazılımları aktif olarak kullananlardan cevap rica ediyorum.
Pc de notdefterinde tutuyorum .Telefon var da .Kullanmayı 1 hafta önce bıraktım .Tuşluya geçtim .O yuzden tel den kullanmıyorum

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Google Keep kullanıyorum. Basit ve pratik geliyor. Diğerleri daha pratiktir belki ama işimi görüyor.

Top Bottom