Neler Yeni

📍[ANKET+ÖNERİ] - Hangi Marka Oyuncu Koltuğu Kullanıyorsunuz?

Hangi markayı kullanıyorsunuz?

• xDrive

Oylar: 8 14.8%
  • Hawk

Oylar: 20 37.0%
  • xPrime

Oylar: 4 7.4%
  • HP

Oylar: 0 0.0%
  • Seduna

Oylar: 3 5.6%
  • Razer

• Diğer

Oylar: 15 27.8%
  • Exvega

• Dxracer

• MSI

Oylar: 1 1.9%
  • Zio

Oylar: 3 5.6%

• Oy kullanan toplam üye
    54
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,423
İsim
Burak Karadağ
Merhaba dostlar! ☺️
Yakın bir süreçte (1-2 ay) 6.000 ₺ bütçe ile iyi bir oyuncu koltuğu alma planım var ve özellikle benim için önemli olan etken ise çok uzun süre oturulmasına rağmen ağrıtmayacak derecede iyi kalitede ve yumuşak olmasıdır. Bunun için forumda ki siz değerli arkadaşlarımızdan;

- Hangi marka/model oyuncu koltuğunu kullandıklarını
- Ne kadar süredir kullandığını
- Ne kadar ödediklerini, verdikleri paraya değip/değmediğini

- Olumlu/olumsuz eleştirilerini

Öğrenmek isterim, fikirleriniz benim için önemlidir ve ileride oyuncu koltuğu almayı düşünen başka arkadaşlar içinde bilgi alışverişi olur.

1721635334891.png

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Kemal
Xdrive toryum aldım geçen sene 5.000tl ye. Malzeme olarak çok kaliteli sırt bölgesi 180derece yatabiliyor kolçaklar yukarı aşşağı sağa sola hareketli ve yumuşak kauçuk , kesinlikle alınabilir ama artıları kadar eksileride var. Ben zayıf biriyim o yüzden kullanabiliyorum ama ben zayıf olmama rağmen yan kısımlar rahatsızlık veriyor basen kısmı olmamış kilolu birini rahatsız eder.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,394
İsim
Emre siyah
HAWK CHAİR FAB SERİSİ ALMAYIN. bel boyun yastığı berbat.

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
burak
Xdrive toryum aldım geçen sene 5.000tl ye. Malzeme olarak çok kaliteli sırt bölgesi 180derece yatabiliyor kolçaklar yukarı aşşağı sağa sola hareketli ve yumuşak kauçuk , kesinlikle alınabilir ama artıları kadar eksileride var. Ben zayıf biriyim o yüzden kullanabiliyorum ama ben zayıf olmama rağmen yan kısımlar rahatsızlık veriyor basen kısmı olmamış kilolu birini rahatsız eder.
evet toryumun oturağı küçük biraz o yüzden ben önermiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,423
İsim
Burak Karadağ
2021'de Toryum almıştım bende ve yan taraflar rahatsız ediyordu, çünkü hafif dar yapısı vardı sonra satmıştım

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Xprime Titan sipariş verdim kargo bekliyorum. Tavsiye üzerine aldım. Arkadaşım 3 yıldır kullanıyor. Boyu 1.73 kilosu 90.

Tataer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Mehmet Ali
Hawk Future , parasına göre en iyi koltuk diyebilirim.
Amazonda 8.500

Top Bottom