Neler Yeni

📍[ANKET+ÖNERİ] - Hangi Marka Oyuncu Koltuğu Kullanıyorsunuz?

Hangi markayı kullanıyorsunuz?

• xDrive

Oylar: 10 15.6%
  • Hawk

Oylar: 25 39.1%
  • xPrime

Oylar: 4 6.3%
  • HP

Oylar: 1 1.6%
  • Seduna

Oylar: 3 4.7%
  • Razer

• Diğer

Oylar: 16 25.0%
  • Exvega

Oylar: 0 0.0%
  • Dxracer

Oylar: 0 0.0%
  • MSI

• Zio

Oylar: 3 4.7%

• Oy kullanan toplam üye
    64

CoNKeR

80+ Bronze
Fiyatı çok uyguna almıştım, o yüzden çok kötülemeyeceğim, benim ihtiyacımı karşılamıştı. Ama şimdiki fiyatlarda olsa Rampage tercih etmeyin derdim.3 senedir, çok nadir kullanmama rağmen yıpranmalar başladı.

WhatsApp Image 2024-07-22 at 13.26.31.jpeg

ConquerorXIV

80+ Gold
bir kere marka fark etmeksizin deri koltuk alınmaz, bazı kumaş koltuklar bile terletiyor.
2.tavsiyem denemeden almayın gidin bir mağazaya test edin.
bende Xprime fab1 var 3 sene oldu ve pert durumda süngerleri dümdüz oldu, iskeleti ve mekanizması dandik kırılabiliyor.

BabaVoss7

80+ Silver
aerocool

WhoCares

80+ Gold
hawkin bir kaç yerde yorumlarını okuduktan sonra kendisi ile yollarımızı ayırdık :kekw: :PeepoLeave:

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Orkun
Merhaba dostlar! ☺️
Yakın bir süreçte (1-2 ay) 6.000 ₺ bütçe ile iyi bir oyuncu koltuğu alma planım var ve özellikle benim için önemli olan etken ise çok uzun süre oturulmasına rağmen ağrıtmayacak derecede iyi kalitede ve yumuşak olmasıdır. Bunun için forumda ki siz değerli arkadaşlarımızdan;

- Hangi marka/model oyuncu koltuğunu kullandıklarını
- Ne kadar süredir kullandığını
- Ne kadar ödediklerini, verdikleri paraya değip/değmediğini

- Olumlu/olumsuz eleştirilerini

Öğrenmek isterim, fikirleriniz benim için önemlidir ve ileride oyuncu koltuğu almayı düşünen başka arkadaşlar içinde bilgi alışverişi olur.

Alıntıyı görüntüle
xDrive Toryum kullanıyorum. Alırken fiyat uygunluğundan dolayı satın almıştım. Piyasanın yarı fiyatınaydı.
Araştırmalarıma göre kiloma uygun değilmiş, bir 10 kilom falan fazla koltuk için. Yaklaşık 1.5 sene oldu aktif olarak kullanıyorum.
Eskiden 10 senelik ofis koltuğu kullanıyordum benim için devrim niteliğinde olmuştu. Bilgisayar başında otururken oluşan o bütün sırt ve kalça ağrılarım hepsi kayboldu. Belimde fıtık var, bel desteği yastığı sayesinde de belim neredeyse hiç ağrımıyor. Sonuna kadar memnunum ve verdiğim parayı hakettiğini düşünüyorum.

Koltuk alırken kolçaklarına dikkat et. Mesela HAWK koltuklarının kumaş olması ve rahat olması cazip geliyor ama kolçakları plastik olduğundan benim gibi cüsseli biriysen kırabilirsin. Kolçakları da en son baktığımda 500TL idi şuan fiyatı artmıştır. Plastik ve içi boş olduğundan anlık oturuş pozisyonu değiştirirken tık diye içine göçüp kırılabiliyor. İnternette bir çok örneği var.

Kumaş koltuk almaya dikkat et. Deri alırsan yaz aylarında büyük sorun yaşarsın terleme açısından. Sigara kullanıyorsan da kumaş koltuğun dezavantajı kül düşürdüğünde nokta nokta deliniyor polyester olduğu için.

RONALDINHO

80+ Silver
1721644699071.png

Bu koltuğu 3 yıldır çok aktif kullanıyorum. Herhangi bir yıpranma eskime durumu yok. Deri olduğundan özellikle yazın kullanımı kumaş koltuklara göre daha rahatsız. Yazın yakıyor. Uzun süreli kullanırken de arada bir ayağa kalkmak gerekiyor. Kollar yastıklar vb kişiye göre ayarlanabilir. boy kilo skalasına da bakabilirsin almadan.
dayanıklılık 10/10
rahatlık 7/10

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Halil
herkes nerdeyse yerli malı kullanıyormuş :D

Top Bottom