Neler Yeni

Yardım Anlamadığım bir ping sorunu

Legolss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Y
Arkadaşlar ben genelde fps tarzı oyunlar oynayan biriyim ve bir fps klasiği olan cs go'da normal rekabetçi oynarken ping değerim normalken(70-100) arkadaşlarmın açtığı özel maplarda falan hep 200 küsür oluyor(başkalarında olmuyor sadece bende) aynı şekilde ben bir özel map açtığım zaman arkadaşlarımın ping değeri 200 küsür oluyor ve ayrıca bu sorunu payday 2 oynarkende yaşadım arkadaşlarım normal bir şekilde oynarken benim açtığım oyunlar hep pingli oluyodu bunu nasıl düzeltebilirim ?

Serhatb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Serhat Batur
Internet bağlantın normalde oyundamı ping var?

Enes3841

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Enes Yıldırım
Instagram
kayserileee
Steam
https://steamcommunity.com/id/EnesYLDRM/
Discord
EnesBey#7603
Oyunu açan kişi her kimse host odur. Açan kişinin interneti kötüyse seninki iyi olsa bile kötü ms alırsın. Hostu sen açarsan sorun çıkmayacaktır

Legolss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Y
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Internet bağlantın normalde oyundamı ping var?
hayır cs go oynarken herhangi bir modunu sorun yok sadece arkadaşlarımla oynarken pingim çıkıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunu açan kişi her kimse host odur. Açan kişinin interneti kötüyse seninki iyi olsa bile kötü ms alırsın. Hostu sen açarsan sorun çıkmayacaktır
ben açtığımda ise arkadaşlarımda 200 ping oluyor ve bende ping olmuyor tam tersi oldugunda arkadaşlarımda ping olmuyor bende oluyor yani bir arkadaşım açıyor ve diğerlerinde ping yokken sadece bende 200 oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Zeki Can Uysal
Normal rekabetçi girdiğin zaman server'lara bağlanıyorsun, bu server'lar bu iş için çalışıyor, internet bağlantıları iyi, upload hızları iyi, donanımları güçlü, kendin özel oyun kurduğunda ise sana bağlanıyorlar, senin internet durumun, donanımın vs burda etken. Kendi bilgisayarında kurdugun oyunda ping olmaması normal, çünkü server sensin.

r.yasar10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Rodin Yaşar
Sen açtığın zaman sen host olursun. Yani sende ping olmaması normal. Arkadaşlarında olma sebebi senin internetinin resmi sunucularınki gibi 1000mbps olmaması. Mesele senin ve onların internetinden kaynaklanıyor. Sonuç olarak o iş sakat.

Top Bottom