Neler Yeni

Anne Pro 2 vs Razer Huntsman Mini

HoYeon Jung

80+ Gold
Arkadaşlar iki klavye arasında kaldım. 2 klavye de birbirinden güzel. Benimde aklıma beyaz setup kurmak var. 2 klavyede günümüzde pek pahalı demek doğru olmaz çünkü artık market alışverişini bile 200TL ile yapamıyoruz. Ancak gene de pahalı yani. Razer Hunstman hakkında bilgim yok ancak Anne Pro 2 700TL civarında sadece Çin'de satılıyor. Huntsman hakkında bilgi yok. Açıkçası hiçbirinin hakkında bilgim yok. İşte para biriktirip alacağım. Hangisi daha iyidir?

Son düzenleme:

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Doğukan
Arkadaşlar iki klavye arasında kaldım. 2 klavye de birbirinden güzel. Benimde aklıma beyaz setup kurmak var. 2 klavyede günümüzde pek pahalı demek doğru olmaz çünkü artık market alışverişini bile 200TL ile yapamıyoruz. Ancak gene de pahalı yani. Razer Hunstman hakkında bilgim yok ancak Anne Pro V2 700TL civarında sadece Çin'de satılıyor. Huntsman hakkında bilgi yok. Açıkçası hiçbirinin hakkında bilgim yok. İşte para biriktirip alacağım. Hangisi daha iyidir?
Şahsen razer bana daha çok güven veriyo fakat anne pro v2 de kötü bir klavye değil.Çoğu kullanan kişi memnun.(Bende biraz marka takıntısı var onun için razer tercih ederim).

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,739
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
Baba Pro o.O2

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Doğukan

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar iki klavye arasında kaldım. 2 klavye de birbirinden güzel. Benimde aklıma beyaz setup kurmak var. 2 klavyede günümüzde pek pahalı demek doğru olmaz çünkü artık market alışverişini bile 200TL ile yapamıyoruz. Ancak gene de pahalı yani. Razer Hunstman hakkında bilgim yok ancak Anne Pro V2 700TL civarında sadece Çin'de satılıyor. Huntsman hakkında bilgi yok. Açıkçası hiçbirinin hakkında bilgim yok. İşte para biriktirip alacağım. Hangisi daha iyidir?
anne pro v2 yok hocam?
anne pro 2 var.
Şahsen ben Anne Pro 2 önerirm.

Top Bottom