Neler Yeni

annemgili bilgisayar almaya ikna edemedim. fikir lazım.

UfrexUs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Arda K.
Öncelikle Merhaba. bilgisiyarım 13-14 yıllık işlemcisi platinum core bişiler vs. vs. bilgisiyarımı değiştirmek istiyorum fakat bir türlü annem gili ikna edemiyorum. 3 yıldır aralıksız ısrar ettim fakat ikna olmadılar daha googleyi bile zor açıyor fakar okul için sunumlardır vs yapamıyorum lakin annemgil gayet iyi çalışıyor ya diyorlar. nasıl ikna edebilirim bir fikriniz var mı? (derslede olmuyor derslerimde gayet iyiyim yazılımla uğraşmak istiyorum fkat pc kaldırmıyor kendileride biliyor ama almamakla ısrarcılar.)

UfrexUs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Arda K.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kaç kere dedim fakat olmuyor bir türlü ikna olmuyorlar derslerinde iyi ol dediler oldum gene yok googleyi zor açıyor isterseniz sistem özelliklerini atayım mı anlarsınız beni
Günlük kullanım için yeterli olmadığını söyleyebilirsiniz. (ki öyle aslında)

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,201
İsim
Semih Boran
Maddi durumunuz kötü ise aileni zorlama, aslında bu yaşta bilgisayar almak da derslerini kötüye götürebilir.
Ülke batıyor bu arada. 3 sene önce alsalardı, daha az para çıkacaklardı ceplerinden. Teknoloji açısından diyemem bir şey tabii. Ha, maddiyat kısmında haklısınız. Para var ise, bir an evvel yenilemeliler. Stabil değil ekonomi.

UfrexUs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Arda K.
maddi durumları iyi okumamıda istiyorlar ama bir türlü ikna edemedim yazılım okumayı düşünüyorum lisede biliyorar hatta olumlu yaklaşıyorlar da ama almıyorlar bir türlü
reis ailene sorsana okumanı istemiyorlar mı? maddi durumdan falan mı sıkıntı var diye almak istemiyorlar?
Maddi durumunuz kötü ise aileni zorlama, aslında bu yaşta bilgisayar almak da derslerini kötüye götürebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

13 e giricem

Ülke batıyor bu arada. 3 sene önce alsalardı, daha az para çıkacaklardı ceplerinden. Teknoloji açısından diyemem bir şey tabii. Ha, maddiyat kısmında haklısınız. Para var ise, bir an evvel yenilemeliler. Stabil değil ekonomi.
haklısın abi ama annegil anlamak istemiyor

oEnesQlf

80+ Silver
maddi durumları iyi okumamıda istiyorlar ama bir türlü ikna edemedim yazılım okumayı düşünüyorum lisede biliyorar hatta olumlu yaklaşıyorlar da ama almıyorlar bir türlü

13 e giricem
Bilgisayarı anlayamayacakları şekilde boz o zaman alırlar bende de 12 yıllık laptop vardı bi sekilde bozdum aldılar

UfrexUs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Arda K.
hocam derslerle alakalı sorunum yok hatta bu gidişile daha da beter olucak çünkü googleyi zor açıyor telefon desen bek bi şey yapamıyor çoğu araştırmamı ödevlerimi falan pc den yapıyorum ama gün geçtikçe pc batıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,200
Üyeler
143,365
Son üye
Berber
Top Bottom