Neler Yeni

Annesinin kafasını sokağa atan adamdan sonra

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Aslında normal değil hatta çok dehşet verici bir olay.
Aklıma geldikçe annemi düşünüyorum bir insan ne olmuşta böyle bir şey yapmış olabilir.
Uy*şturucu deniyor ama inanmıyorum, uçuk bir şey bu.
Hocam Facebook paylaşımları var annesini çok sevdiği hakkında,
Eğer uyuşturucu yüzünden iyi değilken yapmışsa kendine geldiğinde ne düşünür acaba ?

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,486
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Biri özelden atsa ya bana da videosu bulamadım telegramda foto var sadrce.

Bura.K

80+ Silver
Videoyu paylaşmak yasak arkadaşlar. Bende izledim ve çok kötü oldum. Izlemeyince bir şey kaybetmezsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Videoyu sansürsüz izledim çok kötüydü habire gözümün önüne geliyor geceleri çıt sesinden karanlıktan korkmaya başladım 2 videoda bi bu olayla alakalı videolar karşıma çıkıyor işin kötü tarafı bende bağcılarda oturuyorum o evin önünden kaç kere geçtim kafa dağıtayım unutayım diye foruma girdim forumdada bu konuyla önüme çıktı nabacam ya

mesut3467

80+ Bronze
Videoyu çekip yayınlayan 3 kişi tutuklandı arkadaşlar. Sansürlü halininde yayınlanması suç teşkil ediyor olabilir.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,486
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ

2mApoo

80+ Silver
knk sana arşivimin bir kısmını atacam. İstersen diğerlerini izleme çünkü aşırı vahşet ve cinsellik içeriyor. Sen direk "o" videoya gidersin. Ayrı olarak istediğin video için link oluşturmaya üşeniyorum çünkü ,ASDFASDFASDF

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
knk sana arşivimin bir kısmını atacam. İstersen diğerlerini izleme çünkü aşırı vahşet ve cinsellik içeriyor. Sen direk "o" videoya gidersin. Ayrı olarak istediğin video için link oluşturmaya üşeniyorum çünkü ,ASDFASDFASDF
Tamamdir kanka

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Musab
Steam
mfimmel
Bugün forumda böyle bir konuya denk geldim videoyu izlemek istedim buldum ve izledim video çok ürkünç içim ürperdi videodan sonra kendimi kötü hissettmeye başladım anneme çok düşkünüm ve bunu görünce çok korktum nasıl uyuyacağım uyursam böyle bir kabus görürüm diye korkuyorum
Bu tür videoları bir zamandan sonra ne kadar merak etseniz de izlememeniz gerektiğinizi anlıyorsunuz. Psikolojinizin bozulmasını istemiyorsanız bu tür videolardan uzak tutun izleyim ne olacak kafasına giripte hafife indirgemeyin bilinç altınıza işliyor bu tür şeyler. Ve kişiden kişiye değişkenlik gösterse de bu psikolojik sorunlar ilerledikçe anksiyete gibi ciddi hastalıklara dönüşebiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

KNk haklısın zaten yasak gelmiş ama public asla paylaşmam. Özel olarak atarım sadece tabi yasak deilse
Devlet tarafından yayınlanması ve paylaşılması yasaklandı kardeşim. Yasak tabii ki illegale girmiş oluyor bu durumda aynı şekilde forumdada bunun en ufak muhabbeti yasak.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,995
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Videoyu çekip yayınlayan 3 kişi tutuklandı arkadaşlar. Sansürlü halininde yayınlanması suç teşkil ediyor olabilir.
Neden abi ya onların ne suçu var ya? Bu ne saçma iştir yahu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Facebook paylaşımları var annesini çok sevdiği hakkında,
Eğer uyuşturucu yüzünden iyi değilken yapmışsa kendine geldiğinde ne düşünür acaba ?
Onu ben de çok merak ediyorum. Eğer gerçekten seviyorsa bence intihar noktasına kadar gelebilir..

Son düzenleme:
Top Bottom