Neler Yeni

Anonymous çeviri ekibi rezilliği-küstahlığı

AsilLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ilker d.
Steam
_asillord_
Merhaba arkadaşlar. Bakın 2 gündür sıcağı sıcağına yaşadığım durumu aktarmak istiyorum sizlere ki temkinli olun, konudan haberdar olun.
Üyelik aldım buradan. Immortal Fenyx Rising oyununun DLC'lerini türkçe oynamak için. Parayı ödedim. Yamayı indirdim. Yama sorunlu oyun açılmıyor. Discord sunucularındaki yöneticilerinden birine konuyu aktardım.
Bana ilgili kişiyi etiketlediğini, konuyla ilgileneceğini söyledi. Ertesi günün sabahında akşam konuyla ilgilenirim inş. diye bir cevap atmış bana etiketlediği kişi. Tamamdır takipteyim dedim. Sorunu çözmek için herşeyi yaptım, denedim sıra sıra anlatıp aktardım. Bana beyefendi diyor ki şu şu program var yükleyip pc nize bağlanayım aklıma başka bir şey gelmiyor çünkü dedi. Bende olumsuz pc paylaşımı yapmıyorum malesef var olan problem belli zaten yapılacakları yaptık başka birşeyler deneyeceksen bana söyleyin bende kendim yaparım dedim. 2 3 kişi araya girdi hemen neden işimizi zorlaştırıyorsunuz.Kaba davranıyorsunuz. Para verdiniz diye
burdaki çalışanlara zulmetme hakkınız yoktur. 5 dkkada çözülecek işi 15 dkkaya uzatıyorsunuz.Sorunu olan sadece siz değilsiniz diye yazdılar bana.Bende ona bakarsanız sizi 2 gündür bekliyorum sesimi çıkarmadım çirkinleşmeye gerek var mı dedim.Şaşırdım. Destek olacağınızı söylüyorsunuz pc me neden bağlanacaksın ki sen? Destek veririz dediğinizde maddeniz var mı 5 dkkalık işi 15 dkyya uzatmayın pc nize bağlanıcaz diye ibareniz mi var.Böyle mi destek oluyorsunuz dedim. Üyelik iptali yapalım o zaman dedi.
Arkadaşlar tamam iptal edin o zaman dedikten sonra direkt iptal ettiler sunucudanda engellediler.Yöneticilerinin birine msj attım para iadesi gerçekleşmedi diye ödemen zaten provizyondaydı kartını kontrol edersen para çıkışı olmadığını görürsün dedi. Kontrol ettim hala geri dönüş yok. Bu kadar saygısız, hadsiz bir tavır tutum sergileyen bir çeviri ekibiyle hiç karşılaşmamıştım. Yaşadığım bu saçma sapan ithamlara, sohbetlere maruz kaldığım bu çeviri ekibinin yaptıklarını sizlerede aktarmak istedim.

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
462
İsim
M.S.C
TP'de çeviri ekibinin hesabı var. Orada bu yazıyı paylaşmanız daha iyi olurdu.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,524
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
O ekipten arkadaşım vardı çok da yardımcı olmuştu zamanında üzüldüm buna.

AsilLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ilker d.
Steam
_asillord_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O ekipten arkadaşım vardı çok da yardımcı olmuştu zamanında üzüldüm buna.
Daha öncede abonelik almıştım.Sorun yaşamadığım için sanırım sorun yaşamadım. Ne akla ne hizmet böyle yapıldı hala anlam verebilmiş değilim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Yato Tomoe
Galiba teamwiewer ile bilgisayarına bağlanacaklardı yapmalarına izin verseydin belki çözebilirlerdi bu kadar inat yapmana gerek yoktu

AsilLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ilker d.
Steam
_asillord_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Galiba teamwiewer ile bilgisayarına bağlanacaklardı yapmalarına izin verseydin belki çözebilirlerdi bu kadar inat yapmana gerek yoktu
Tamamda pc me neden bağlanacak ki? Bana iki satır yazıp yapılması gerekeni söylese bende yaparım zaten.Ki onada dedim.Pc ye erişim sağlamamasını istemem gayette hakkım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Yato Tomoe
Tamamda pc me neden bağlanacak ki? Bana iki satır yazıp yapılması gerekeni söylese bende yaparım zaten.Ki onada dedim.Pc ye erişim sağlamamasını istemem gayette hakkım.
Demek ki senin yapamadığını düşündüler bir de kendileri denemek istemişlerdir yani bunun üzerine düşünülecek pek bir şey yok

Son düzenleme:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,015
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bana kalırsa burada hata sende, Teamviewer ile sistemine zaten bir şey yapmazlardı. Boşa evham yapmışsın.

AsilLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ilker d.
Steam
_asillord_
Bana kalırsa burada hata sende, Teamviewer ile sistemine zaten bir şey yapmazlardı. Boşa evham yapmışsın.
Bir insanın PC'sine bağlanılmamasını istemek en doğal hakkı ve bir destek ekibinin sunacağı tek çözüm sadece PC'ye bağlanmak olamaz. Bu teklif edilebilir ama kullanıcı reddederse bağlanmadan devam edilmeli destek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,967
Üyeler
147,806
Son üye
Nightt01
Top Bottom