Neler Yeni

Anonymous çeviri ekibi rezilliği-küstahlığı

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,015
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bir insanın PC'sine bağlanılmamasını istemek en doğal hakkı ve bir destek ekibinin sunacağı tek çözüm sadece PC'ye bağlanmak olamaz. Bu teklif edilebilir ama kullanıcı reddederse bağlanmadan devam edilmeli destek.
Çoğu yerde PC'ye bağlanılarak yapılır bu tarz şeyler. Uzaktan 1-2 tahmin yapmayla sorun çözülmüyor. Biz de bu durumlarda kalabiliyoruz. Zaten PC'de yaptığı her işlemi sen de görüyorsun anlık olarak.

Maykıl

80+ Silver
burda hata sende bence altı ustu pc ne baglanicaklardi odemen geri gelirse hicbir sorun olmaz

AsilLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ilker d.
Steam
_asillord_
Çoğu yerde PC'ye bağlanılarak yapılır bu tarz şeyler. Uzaktan 1-2 tahmin yapmayla sorun çözülmüyor. Biz de bu durumlarda kalabiliyoruz. Zaten PC'de yaptığı her işlemi sen de görüyorsun anlık olarak.
Mehmet bey bakın demek istediğinizi anlıyorum.Şahsi olarak Pc me uzaktan erişimi tercih etmiyorum.İstemiyorum.İzin vermiyorum.Kabul etmiyorum.Hepsi bu.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,015
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Mehmet bey bakın demek istediğinizi anlıyorum.Şahsi olarak Pc me uzaktan erişimi tercih etmiyorum.İstemiyorum.İzin vermiyorum.Kabul etmiyorum.Hepsi bu.
Onların da tercihi odur o zaman yapacak bir şey yok. Büyük firmalar bile bu tarz şeyleri yıllardır kullanıyor. Para iadenizi yaptılarsa ortada abes bir durum yok demektir.

AsilLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ilker d.
Steam
_asillord_
Onların da tercihi odur o zaman yapacak bir şey yok. Büyük firmalar bile bu tarz şeyleri yıllardır kullanıyor. Para iadenizi yaptılarsa ortada abes bir durum yok demektir.
Peki teşekkürler yorumunuz için.Katılmasamda saygı duyuyorum düşüncelerinize.

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,570
İsim
Memati Baş
bağlanmalarına izin verseydin yapacaklardı belkide.

AsilLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ilker d.
Steam
_asillord_
bağlanmalarına izin verseydin yapacaklardı belkide.
Bağlanılmadan da çözüme kavuşturulabilirdi bu. Atom parçalanmıyor burada. Profesyonel bir yaklaşım,tutum sergilenmiş olsaydı ve umursanılsaydı bu şekilde olmazdı.Aksine bana zamanımızı çalıyorsun. Sadece senin sorunun yok burada diyor. Bak bak 2 gün ben seni bekleyince 2 günümü sen nasıl çaldında heba ettin o zaman ?

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,570
İsim
Memati Baş
Bağlanılmadan da çözüme kavuşturulabilirdi bu. Atom parçalanmıyor burada. Profesyonel bir yaklaşım,tutum sergilenmiş olsaydı ve umursanılsaydı bu şekilde olmazdı.Aksine bana zamanımızı çalıyorsun. Sadece senin sorunun yok burada diyor. Bak bak 2 gün ben seni bekleyince 2 günümü sen nasıl çaldında heba ettin o zaman ?
belki adamlar sadece bu şekilde çalışıyor belki senin yapamayacağın bir şeyi yapacaklar orada nereden biliyorsun?

AsilLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ilker d.
Steam
_asillord_
belki adamlar sadece bu şekilde çalışıyor belki senin yapamayacağın bir şeyi yapacaklar orada nereden biliyorsun?
Söyleseydi-bilirdi. Sizin yapabileceğiniz bişr şey değil belki dosya yazılım vs bi müdahale yapacak belirtebilirdi.Ki öyle bir durum yok yama sorunlu bariz belli.Yapacağı işlemi bana aktarsaydı bende yapardım.Yapamayacağımı nereden biliyor senin dediğine bakarak? Yani tüm aslında bunların ana kaynağı karşısındaki kişiyle doğru düzgün iletişim kuramamalarından, saygısızlıklarından,umursamamazlıklarından kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Hazer
Şahsen AÇ ekibi haklı burada madem adamlara güvenin yok neden o zaman programlarını indiriyorsun? Sana çözüm önerisi sunmuşlar TW yardımı ile sorununu çözseler iş bu raddeye gelmezdi ek olarak doğru diyorlar sadece sen yoksun yardım isteyen veya hata alan bir çok insan da var. Tüm konuda ki yorumları okuyarak şunu düşünüyorum bencilleşme dostum sadece senin fikrin doğru diye sadece diğerlerinin düşüncesine saygı duyuyorsun. "Atom parçalanmıyor burada" demişsin madem öyle hizmetten memnun değilsin İngilizce oyna o zaman oyunları adamlar biz profesyoneliz biz şöyleyiz böyleyiz demiyorlar ek olarak şuda var madem TW vermiyorsun adamların programına neden güveniyorsun neden para ödüyorsun bu devir de bir çok şey uzaktan bağlantı ile çözülüyor ve sen istediğin an müdahale edebiliyorsun istediğin an oturumu kapatabiliyorsun her anı saniye saniye neler yaptığını gözlerinle görebiliyorsun, Çıkıp adamları her yerde paylaşayacağım rezil edeceğim demek bencillik.

Son düzenleme:

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Söyleseydi-bilirdi. Sizin yapabileceğiniz bişr şey değil belki dosya yazılım vs bi müdahale yapacak belirtebilirdi.Ki öyle bir durum yok yama sorunlu bariz belli.Yapacağı işlemi bana aktarsaydı bende yapardım.Yapamayacağımı nereden biliyor senin dediğine bakarak? Yani tüm aslında bunların ana kaynağı karşısındaki kişiyle doğru düzgün iletişim kuramamalarından, saygısızlıklarından,umursamamazlıklarından kaynaklanıyor diye düşünüyorum.
Siz kafanıza zaten suçlu olduklarını koymuşsunuz.

Neden bağlanmasını istemiyorsunuz onu da anlamış değilim. Zaten her şey gözünüz önünde oluyor. Zararlı yazılımdan şüphe ediyorsanız zaten yamayı indirirken yüklerlerdi.

Bazen bu tür şeylerde deneyerek bulabiliyorlar. Gerçekten adamların işini zorlaştırmışsınız.

AsilLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ilker d.
Steam
_asillord_
Şahsen AÇ ekibi haklı burada madem adamlara güvenin yok neden o zaman programlarını indiriyorsun? Sana çözüm önerisi sunmuşlar TW yardımı ile sorununu çözseler iş bu raddeye gelmezdi ek olarak doğru diyorlar sadece sen yoksun yardım isteyen veya hata alan bir çok insan da var. Tüm konuda ki yorumları okuyarak şunu düşünüyorum bencilleşme dostum sadece senin fikrin doğru diye sadece diğerlerinin düşüncesine saygı duyuyorsun. "Atom parçalanmıyor burada" demişsin madem öyle hizmetten memnun değilsin İngilizce oyna o zaman oyunları adamlar biz profesyoneliz biz şöyleyiz böyleyiz demiyorlar ek olarak şuda var madem TW vermiyorsun adamların programına neden güveniyorsun neden para ödüyorsun bu devir de bir çok şey uzaktan bağlantı ile çözülüyor ve sen istediğin an müdahale edebiliyorsun istediğin an oturumu kapatabiliyorsun her anı saniye saniye neler yaptığını gözlerinle görebiliyorsun, Çıkıp adamları her yerde paylaşayacağım rezil edeceğim demek bencillik.
Ben eğerki tek bir kişiye para göndermiş olsam programını indirmiş olsam dediğinde haklısın.Burası bir çeviri topluluğu.İş yapıyorlar.Sadece ben yokum burada.Yüzlerce binlerce kişi bu topluluğa üye.Kollektif bir durum bu. Yama için adamlara destek olmak için yamayı kullanmak için para ödüyorum programı yüklüyorum herkesin indirip yüklediği gibi tabikide.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Emin ol yaparlar ve yapabilirler hocam :)
Başına gelmeden bilemez.Önce ggelmesi lazım.Umarım gelmez.Sonrada buraya yazdığı yorumunu hatırlar. Ben ne yazmışım diye.Söylenecek çok şey varda konum-uz o değil...Teşekkürler yorumun için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,967
Üyeler
147,806
Son üye
Nightt01
Top Bottom