Neler Yeni

Antalya Devlet Hastanesi Diş Doktoru

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Batuhan Karataş
ANTALYA Döşemealtında Yaşıyorum şehir merkezine gidebilirim uzak ilçelere gidemem.
Arkadaşlar neredeyse 24 yaşındayım. Dişlerimden her zaman çok dert çektim. Bana devlet hastanesinde çalışıp işini iyi yapan bir doktor gerekiyor benim dişlerim sadece fakültete yapılması söyleniyor ama randevu bulamıyorum o yüzden işini iyi yapmaya çalışan bir doktor arıyorum daha önce gidipde memnun kalıp tavsiye ederseniz sevinirim

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,391
İsim
Emre Yılmaz
Büyük yerlerde işini iyi yapanı bulmak zor çünkü randevu süreleri çok kısaltıldı hasta sayısı çok hekim sayısı az. Diş hekimleri ne kadar istese de kaliteli iş yapılmasına izin verilmiyor. Hızlı ve çok sayıda hasta baktırılıyor. Böyle bir sistemde randevuların sakin olduğu yerde diş hekimi daha rahat çalıştığından işini daha iyi yapabiliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Batuhan Karataş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Büyük yerlerde işini iyi yapanı bulmak zor çünkü randevu süreleri çok kısaltıldı hasta sayısı çok hekim sayısı az. Diş hekimleri ne kadar istese de kaliteli iş yapılmasına izin verilmiyor. Hızlı ve çok sayıda hasta baktırılıyor. Böyle bir sistemde randevuların sakin olduğu yerde diş hekimi daha rahat çalıştığından işini daha iyi yapabiliyor.
eyvallah reıs de durumum cıddılestı acılcen falan gırcem artık

Top Bottom