Neler Yeni

Antalya Volkswagen Servis Usta Öneri Tavsiye (Vw, BMW, Seat, Skoda, Audi hepsi )

murpabsar

80+
Antalyada işinin ehli gidebileceğiniz ustaları sizler için derledim. Volkswagen, Skoda, Audi, Seat, BMW gibi aracınız varsa

Tamirhane (Akdeniz Sanayi)
Online Garaj (Akdeniz Sanayi)
Başkent Oto BMW, Peugeot (Eski Sanayi)
Fark Otomotiv (Akdeniz Sanayi)
Suat Oto (Eski Sanayi)
Barut Garaj (Akdeniz Sanayi)

Bunların harici bir yere giderseniz dolandırılma ihtimaliniz çok yüksek o nedenle mutlaka birkaç yıldır aynı servise giden bakımlar harici sorun yaşamayan yerleri araştırıp gidin. Çünkü sanayide yapılacak en ufak bir hata aracınızın motorunun yanmasına bile sebep olabilir can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atmayın burası Türkiye unutmayın tüketici hakkı vs yok

Palo DAYI

80+ Gold
Hacım reklam yapmaya falanmi geldin acaba ?

serwintes

80+ Gold
Antalyada işinin ehli gidebileceğiniz ustaları sizler için derledim. Volkswagen, Skoda, Audi, Seat, BMW gibi aracınız varsa

Tamirhane (Akdeniz Sanayi)
Online Garaj (Akdeniz Sanayi)
Başkent Oto BMW, Peugeot (Eski Sanayi)
Fark Otomotiv (Akdeniz Sanayi)
Suat Oto (Eski Sanayi)
Barut Garaj (Akdeniz Sanayi)

Bunların harici bir yere giderseniz dolandırılma ihtimaliniz çok yüksek o nedenle mutlaka birkaç yıldır aynı servise giden bakımlar harici sorun yaşamayan yerleri araştırıp gidin. Çünkü sanayide yapılacak en ufak bir hata aracınızın motorunun yanmasına bile sebep olabilir can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atmayın burası Türkiye unutmayın tüketici hakkı vs yok
bisi dicem sanki reklam yapıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani ne alaka koskaca sanayide bir tek bunlar mı var diğerlerini gördün mü de dolandırıcı diyon ayıp ya

murpabsar

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
renault için varmi
20 yıldır renault taksisi olan biri vardı akdeniz sanayide emek oto demişti turgut oto binasının tam karşısında "emek oto nissan" diye geçiyor orayı bir araştır istersen sağlam istihbaratlarım

bisi dicem sanki reklam yapıyorsun

yani ne alaka koskaca sanayide bir tek bunlar mı var diğerlerini gördün mü de dolandırıcı diyon ayıp ya
bunların harici hepsi dolandırıcı demedimki ben sen nerden uydurdun şimdi? Ben sanayiye yıllardır gidiyorum antalya sanayisi iş bilmez birsürü dolandırıcı kaynıyor hatta dolandırıldığının farkına bile varamadan hakkın rahmetine kavuşan insanlar var amacım işini düzgün yapanlar kazansın can ve malınız zarar görmesin. Senin gittiğin iyi bir yer varsa sende o ustayı önerebilirsin. Benim yazdıklarım kesin emin olduğum ustalar giden olursa memnuniyetini paylaşırsa iyi olur hatta. Çünkü google yorumları hep sahte artık kötü yorumları 5-6 hesaptan şikayet edip sildiriyorlar sonra dolandırıcılığa devam ediyorlar

Son düzenleme:
Top Bottom