Neler Yeni

AOC 240 HZ monitör 0.5ms

Egean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok güzelde daha uygun fiyatlı site yokmu
bi sorunu veya daha iyisi varsa alınır
banada çok güzel geldi monitör daha uygun yerlerde var ama 300 500 güvendiğim yerden alırım daha iyi tam bi fps monitörü umarım alınca ölü pixel çıkmaz :D

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Güzel sadece VA olması üzdü.

Egean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ege
Güzel sadece VA olması üzdü.
ya o benide üzdü de fps oynadığım için sadece çok sorun olmaz diye düşünüyorum benim için adam vurmak önemli :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

hee bak bu düşündürür :D

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
ya o benide üzdü de fps oynadığım için sadece çok sorun olmaz diye düşünüyorum benim için adam vurmak önemli :D

hee bak bu düşündürür :D
Asıl sizi ilgilendiriyor, daha iyi adam vurmanız için daha iyi hareket bulanıklığı performansı olan monitör almanız gerekiyor. VA panele sahip monitörler de bu konuda yeteri kadar başarılı değil. Yeni nesil VA panele sahip 25G3ZM gibi modelleri bunun dışında tutuyorum.

Egean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ege
Asıl sizi ilgilendiriyor, daha iyi adam vurmanız için daha iyi hareket bulanıklığı performansı olan monitör almanız gerekiyor. VA panele sahip monitörler de bu konuda yeteri kadar başarılı değil. Yeni nesil VA panele sahip 25G3ZM gibi modelleri bunun dışında tutuyorum.
o kadar inceyi bilmiyorum kral varsa bildiğin şöyle 240 hz 1ms 0.5ms curved (curved olmasının sebebi yaklaşık 7 senedir curved monitöre bakıyorum düz alırsam alışamam diye korkuyorum) önerirsen sevinirim

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
FPS oyunları için Amazon üzerinden XG2431, Vatan üzerinden VG249QM1A modellerini tercih edebilirsiniz.

Egean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ege
söylediğiniz model 27 curved olsa düşünmezdim :D

FPS oyunları için Amazon üzerinden XG2431, Vatan üzerinden VG249QM1A modellerini tercih edebilirsiniz.
hadi bi şekilde düz monitöre alıştımda 27 şart ya :D

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
o kadar inceyi bilmiyorum kral varsa bildiğin şöyle 240 hz 1ms 0.5ms curved (curved olmasının sebebi yaklaşık 7 senedir curved monitöre bakıyorum düz alırsam alışamam diye korkuyorum) önerirsen sevinirim
FPS oyunlarında performans için flat monitör tercih etmeniz gerekiyor, piyasadaki 240Hz curved monitörlerin tepki süresi yüksek.

Egean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ege
kısacası bana 27 inç 240 hz curved istek olarak ve hareket bulanıklığı iyi olan bir va panel yada direkt ips panel bir monitör lazım soru şu böyle bir mönitör üretildimi :D

FPS oyunlarında performans için flat monitör tercih etmeniz gerekiyor, piyasadaki 240Hz curved monitörlerin tepki süresi yüksek.
ama benim en üstte attığım 0.5 ms diyodu 240 hz paneli kötü sadece

kısacası bana 27 inç 240 hz curved istek olarak ve hareket bulanıklığı iyi olan bir va panel yada direkt ips panel bir monitör lazım soru şu böyle bir mönitör üretildimi :D

curved istememin sebebi anlattığım gibi düz e alışamam diye korkuyorum çok uzun zamandır curved a bakıyorum :D

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2

hadi bi şekilde düz monitöre alıştımda 27 şart ya :D
Curved görüş alanınızı arttırıyor, 27" curved ile 24" flat aşağı yukarı aynı geliyor göze. 27" flat büyük gelebilir. İnternet kafede ikisini de deneyimleyip ona göre tercih yapabilirsiniz.

Satış stratejisinin ibaret o, bununla alakalı açtığım rehberi okuyabilirsiniz.

Top Bottom