Neler Yeni

AOC 27 Q27G2S 2K 165Hz 1ms Monitör

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Aykan Belin
İtopya 7599tl AOC İPS 2K 165HZ

akakçe ve epey de en düşük fiyattan yaklaşık 1.500 tl daha uygun ilgilenen arkadaşlar düşenebilir bence.
zaten epey üzerinden baktığınız zaman no name monitörler ips, 27 ve 144 üstü olarak 7000tl den başlıyor.

ayrıca 2 kart için geçerli 3 taksitte var peşin fiyata.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,119
İsim
Draq123
İtopya 7599tl AOC İPS 2K 165HZ

akakçe ve epey de en düşük fiyattan yaklaşık 1.500 tl daha uygun ilgilenen arkadaşlar düşenebilir bence.
zaten epey üzerinden baktığınız zaman no name monitörler ips, 27 ve 144 üstü olarak 7000tl den başlıyor.

ayrıca 2 kart için geçerli 3 taksitte var peşin fiyata.
İyi fiyat ihtiyacım olsa almıştım

HDogus

80+ Bronze
dostum geçmiş etkinliklerine baktım aldığın monitör ne 2k ne de 27inc :)
Hocam sen anlamamışsın. Ben 2k veya 27inc bir monitör aldım demedim. Benim aldığıma kıyasla özelliklerine göre daha ucuz geldi demek istedim.

Son düzenleme:

p_bateman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdullah
ViewSonic VX2758A-2K-PRO ile bunun arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?

Emrekyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre KAYIR
Herşeyi harika g sync bile var.. fakat 165hz düşük değil mi sizcede..

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
dün msi g274qpf e2 aldım 8300e almasam düşünürdüm

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Aykan Belin
Herşeyi harika g sync bile var.. fakat 165hz düşük değil mi sizcede..
attığın viewsonic'i önermiyorum açıkçası parlaklık değeri çok az ve aoc un bir kaç adım geriside kalıyor yeni çıkan bir monitör sanki ellerindeki malzeme bitsin diye çıkarılmış gibi 250cd çok düşük bir oran bende niyetlendim ona bir kaç ay önce geldi.

yine bu konu içerisinde arkadaş paylaşmış viewsonic o bir önceki sene çıktı ama senin attığından çok daha üstün, fiyatta yakın birde giriş seviyesi wievsonic'lerde ışık süzmesi var siyah ekranlarda köşelerden beyazlık geliyor, tabi bu fiyat bandında normal bence.

ben aoc sipariş verdim umarım tatmin eder.

ViewSonic VX2758A-2K-PRO ile bunun arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kağıt üzerinde bir çok monitör var değerler aynı ve arada makas farkı yok denecek kadar az temel farkları panel kalitesi 2x marka birisi 10.000tl diğeri 7000tl ikiside 2k ve 170hz o zaman en büyük etken panel kalitesi, renk sayısı ve rgb diğer değerler bu fiyat bandında olanlardan daha iyi geldi aoc, 3,4 aydırda sık sık monitör arıyordum 2. el de dahil.
viewsoniclerin pazarda etkisi büyük giriş seviyesi monitörlerde ama cok fazla kullanıcı şikayetleri var
ışık süzmesi, ölü pix, ayarların her kapanıp açılmasında sıfırlanması vs.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Aykan Belin
MSI MSI G274QPF E2 27 bu mu yoksa AOC mu hocam sipariş edeceğim çok arada kaldım
Msi biraz daha iyi parlaklık ve renk konusunda hz farkıda var kağıt üzerinde öyle gözüküyor tercih edilebilir benim aoc u seçme sebebim indirimde hiç bu fiyatlara düşmemesi bende beklentiyi arttırdı biraz, arada 700tl fark var senin tercihine kalmış.

Son düzenleme:
Top Bottom