Neler Yeni

AOC 27G2U/BK ALINIR MI?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Charles Xavier
Merhaba dostlar AOC 27G2U 27 inç 144 hz ips panel monitörü 1800 TL gibi bir fiyata ALINIR mı? Düşüncelerinizi alabilir miyim?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Güzel monitör. O fiyata alınır ki kendim de o fiyata almıştım. Bir sorun varsa sorabilirsin.

Flamesa

80+ Silver
1800₺'ye alınır

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Charles Xavier
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel monitör. O fiyata alınır ki kendim de o fiyata almıştım. Bir sorun varsa sorabilirsin.
27 inç 1080p de pikselleşme görüntündüde bozukluk olduğu söyleniyor sizin deneyimleriniz nasıl hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazı satıcılarda 27G2U bazılarında ise 27G2U/BK yazıyor aynı monitörlermi acaba

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
27 inç 1080p de pikselleşme görüntündüde bozukluk olduğu söyleniyor sizin deneyimleriniz nasıl hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazı satıcılarda 27G2U bazılarında ise 27G2U/BK yazıyor aynı monitörlermi acaba
Genel olarak monitörden memnunum. İşimden dolayı bu modeli tercih etmiştim. Önceliğim renk doygunluğundan dolayı paneli ve ara ara oyun oynadığım için de hz değeri. Artı olarak pivot özelliğini aktif kullanan biriyim o tarafta da memnunum. Yaklaşık 1 yıl olacak sanırsam kullanmaya başlayalı. Bu süreçte bir sorunla karşılaşmadım. 1080p pikselleşme muhabbeti bence balon bir muhabbet. 27" birkaç marka/model monitör deneyimledim hiçbirinde öyle bir durum görmedim kendiminki de dahil. Dibine girdiğin zaman her monitörde piksel görüyorsun zaten. Belki kötü modellerde vardır bu durum ama ben rastlamadım. Arkadaşımda James Donkey'in 27" monitörü var onda dahi böyle bir durum yok. Model ismi konusunda da ikisi de aynı model /BKnın bir farkı yok.

Top Bottom