Neler Yeni

Aoc 27G2Spu Alınır Mı

777Clem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Seyit Yılmaz
vg279q1r mi demek istedin
Mesaj otomatik birleştirildi:

vg279q1r mi demek istedin
şuan bu modeli kullanıyorum

Son düzenleme:

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
İbrahim Toglu
alacağım üründe pivot arıyorum o yüzden bu ürünü alıyorum
Uzunca yazıyorum kusura bakmayın.Pivot seçenekli+iyi bir şey bütçenizi bir tık aşıyor evet ancak işte şu altta sorduğunuz sorunun doğru yanıtı için bütçeyi biraz artırmak gerekiyor.
zaten şuan asus vg2791R kullanıyorum onla bunun arasında fark çok olur değil mi
Kullandığınız asus zaten 1080p-27.Büyük ihtimal aoc gözünüze aynı gelecek.Zaten kafa kafaya modeller.Oyun düşünceniz varsa üstelik, istediğiniz modelin response time değerleri rezalet. Hatta elinizdeki asusun ortalama r.time değerleri bile daha iyi üstelik elmb desteği de var.Hiç almayın daha iyi.😆
Bu iki monitörle ilgili konu bile açılmış redditte.
1080p 24 inç bir monitöre geçiş biraz daha fark ettirir.Ettirmez al diyenlerin 2gr bilgisine inanmamanızı tavsiye ederim. Özellikle metin kalitesinde.Daha büyük fark için ise 27-1440p.Yani bunlar panel görüntü kalitesinde baş etmenler, cof mof değil.Zira işkembeden 6-8-12 cof sallamakla o işler olmuyor. Sanki 55 inc tv'ye 6 cof basılmış da, büyük bir sorunmuş gibi yorumlar. 😅

Sametpnrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
MSP
Ocaktan beri kullanıyorum güzel monitör tavsiye ederim hocam.

777Clem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Seyit Yılmaz
Uzunca yazıyorum kusura bakmayın.Pivot seçenekli+iyi bir şey bütçenizi bir tık aşıyor evet ancak işte şu altta sorduğunuz sorunun doğru yanıtı için bütçeyi biraz artırmak gerekiyor.

Kullandığınız asus zaten 1080p-27.Büyük ihtimal aoc gözünüze aynı gelecek.Zaten kafa kafaya modeller.Oyun düşünceniz varsa üstelik, istediğiniz modelin response time değerleri rezalet. Hatta elinizdeki asusun ortalama r.time değerleri bile daha iyi üstelik elmb desteği de var.Hiç almayın daha iyi.😆
Bu iki monitörle ilgili konu bile açılmış redditte.
1080p 24 inç bir monitöre geçiş biraz daha fark ettirir.Ettirmez al diyenlerin 2gr bilgisine inanmamanızı tavsiye ederim. Özellikle metin kalitesinde.Daha büyük fark için ise 27-1440p.Yani bunlar panel görüntü kalitesinde baş etmenler, cof mof değil.Zira işkembeden 6-8-12 cof sallamakla o işler olmuyor. Sanki 55 inc tv'ye 6 cof basılmış da, büyük bir sorunmuş gibi yorumlar. 😅
Sizin peki dediğim özelliklerde önerdiğiniz mnitör nedir

777Clem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Seyit Yılmaz
vg279q1r'den 27g2spu'ya geçmek mantıksız ama yukarıdaki arkadaşı dinlersen elindeki monitörden daha kötü bir şey satın alman olası
hocam 2.mointör yapacağımda peki bana 5000tl kadar pivot olup olmaması farketmez monitör önerir msiniz

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
İbrahim Toglu
hocam 2.mointör yapacağımda peki bana 5000tl kadar pivot olup olmaması farketmez monitör önerir msiniz?
Pivot istediğinizi söylediniz şimdi farketmez diyorsunuz net bir şey söyleyin ona göre yardımcı olalım. Ayrıca tavsiye istediğiniz kişi ben uyarmasam size elinizdekinin aynısı veya daha kötü monitörü aldırıyordu. Öyle ufo test pp, çof çuf saymakla uzman olunmuyor maalesef.Dikkat etmenizi öneririm.

777Clem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Seyit Yılmaz
Pivot istediğinizi söylediniz şimdi farketmez diyorsunuz net bir şey söyleyin ona göre yardımcı olalım. Ayrıca tavsiye istediğiniz kişi ben uyarmasam size elinizdekinin aynısı veya daha kötü monitörü aldırıyordu. Öyle ufo test pp, çof çuf saymakla uzman olunmuyor maalesef.Dikkat etmenizi öneririm.
Kullanım amacınız tam olarak nedir?
yazılım,oyun karışık

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
İbrahim Toglu
yazılım,oyun karışık
5k sınırda iyi bir şey önermem imkansız o yüzden ;
AOC 23.8" 24G2SPAE/B
Çok iyi bir monitör değil ama en azından 24 inc metin kalitesi biraz daha iyi ,daha iyi tepkime süreleri ,500nit(resmi değil)parlaklık,pivot destegi vs vs. istediğin 27 aoc'den çok daha iyi.
5k'ya iyi bir monitör imkansıza yakın dolar/TL sağolsun.
Ama yinede olurda fikrin değişirse,
AOC 23.8" 24G24x. 6bin TL. Pivot desteği,üstte önerdiğimden daha iyi tep. süreleri ve daha iyi sRGB gibi etmenleri de var. Güvenilir kaynaktan incelemesi de var.
Yine bütçeni olurda artırmaya karar verirsen ilk mesajda önerdiğim modeller ham güvenilir kaynaktan incelemesi yapılmış best budget kategorisinde önerilen modeller. Viewsonic'in pivot desteği de var bu arada.

SwArOn

80+
Bütçeyi arttırıp ana monitör olarak iyi bir model alıp elinizdekini 2. Monitör yapmanız daha iyi olur bence.

777Clem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Seyit Yılmaz
Bütçeyi arttırıp ana monitör olarak iyi bir model alıp elinizdekini 2. Monitör yapmanız daha iyi olur bence.
benim de düşüncem değişti 2k bir monitör alacağım ancak şuan değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Berkay Demir
sadece ppi değerine bakıp monitör öneren birisinden fazla cesurca sözler
Mesaj otomatik birleştirildi:

5k sınırda iyi bir şey önermem imkansız o yüzden ;
AOC 23.8" 24G2SPAE/B
Çok iyi bir monitör değil ama en azından 24 inc metin kalitesi biraz daha iyi ,daha iyi tepkime süreleri ,500nit(resmi değil)parlaklık,pivot destegi vs vs. istediğin 27 aoc'den çok daha iyi.
5k'ya iyi bir monitör imkansıza yakın dolar/TL sağolsun.
Ama yinede olurda fikrin değişirse,
AOC 23.8" 24G24x. 6bin TL. Pivot desteği,üstte önerdiğimden daha iyi tep. süreleri ve daha iyi sRGB gibi etmenleri de var. Güvenilir kaynaktan incelemesi de var.
Yine bütçeni olurda artırmaya karar verirsen ilk mesajda önerdiğim modeller ham güvenilir kaynaktan incelemesi yapılmış best budget kategorisinde önerilen modeller. Viewsonic'in pivot desteği de var bu arada.
Önerilerin baştan aşağı rezillik kokuyor. 24G4X dediğin monitör 24G2SPU'ya göre bariz downgrade içeren bir model. Sadece response time değeri daha iyi o kadar. Bunun dışında 6.000 TL kesinlikle etmez. 900 TL daha ucuza 24G2SP var, 1100 TL daha ucuza R25i-30 var.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,920
Üyeler
141,205
Son üye
Alexqq
Top Bottom