Neler Yeni

AOC C24G2U/BK vs ASUS VG24VQ

Satashke

80+ Bronze
Dostlar 2 monitör arasında kaldım. Tavsiyeleriniz nelerdir hangisi daha iyidir? Özellikle 2sinden 1ini kullanan varsa yorumlarını çok merak ediyorum.

Witty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mehmet Hilmi Akhan
Ben Asus tuf vg24vq kullanıcısının gerçekten çok memnunum tavsiye ederim herkese ama itopya yerine vatanda vardı 1700 civarı 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu anki fiyatlarda aoc almak daha mantıklı ama vatandan alırsanız 1700 civarı oluyor işte o zaman kesinlikle asusu alın derim

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
Dostlar 2 monitör arasında kaldım. Tavsiyeleriniz nelerdir hangisi daha iyidir? Özellikle 2sinden 1ini kullanan varsa yorumlarını çok merak ediyorum.

paran 2sinide yetiyorsa aoc daha iyi bence

Satashke

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben Asus tuf vg24vq kullanıcısının gerçekten çok memnunum tavsiye ederim herkese ama itopya yerine vatanda vardı 1700 civarı 😀
Linkleri örnek olsun diye attım. Vatandan almayı düşünüyorum monitör alırsam. Ghostin vb. sorunları çok deniliyor bu model için. O yüzden caydım açıkçası. Sizde böyle bir sorun var mıdır? Veya başka kötü gördüğünüz özellikler nelerdir?

Witty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mehmet Hilmi Akhan

Witty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mehmet Hilmi Akhan
Linkleri örnek olsun diye attım. Vatandan almayı düşünüyorum monitör alırsam. Ghostin vb. sorunları çok deniliyor bu model için. O yüzden caydım açıkçası. Sizde böyle bir sorun var mıdır? Veya başka kötü gördüğünüz özellikler nelerdir?
Hiçbir sıkıntı yaşamadım ghosting vs. aşırı memnunum

Param yetiyor. Daha iyi dediğiniz konu nedir hocam çok kararsızım?
Benim gördüğüm tek fark 165hz olması ikisi de VA panel ama asusun parlaklığı 350cd aoc 250cd 250 de sıkıntı yaşayabilirsiniz

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,069
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW
Twitter
hakanoncul9
Discord
https://discord.gg/w4BaEHcVg3
AOC tabii ki. Asus da gayet iyi monitör fakat 1400-1500 tllere de satılıyor indirimle o. Sunduklarında bakarsan AOC kesinlikle

Satashke

80+ Bronze
Hiçbir sıkıntı yaşamadım ghosting vs. aşırı memnunum

Benim gördüğüm tek fark 165hz olması ikisi de VA panel ama asusun parlaklığı 350cd aoc 250cd 250 de sıkıntı yaşayabilirsiniz
O yüzden emın değilim. Ekran kartım 3060 ti. Yani 165 hz lere çıkabilirim. Ama parlaklık konusunda da sıkıntı var

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
O yüzden emın değilim. Ekran kartım 3060 ti. Yani 165 hz lere çıkabilirim. Ama parlaklık konusunda da sıkıntı var
dostum aşırı parlak kullanman sağlığın için zararlı zaten bence yetecektir parlaklık

Witty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mehmet Hilmi Akhan
En son karar sizindir tabii ki aoc de var mı bilmiyorum ama asusta renk modları var (beğenmezseniz kendiniz de özelleştirebilirsiniz) gameplus özellikleri de var ayrıca bunları da hesaba katın bence

Satashke

80+ Bronze
En son karar sizindir tabii ki aoc de var mı bilmiyorum ama asusta renk modları var (beğenmezseniz kendiniz de özelleştirebilirsiniz) gameplus özellikleri de var ayrıca bunları da hesaba katın bence
Hocam monitörde hiç ölü piksel var mı peki? Veya daha önce ölü piksel çıkıp değiştirdiğiniz oldu mu?

Top Bottom