Neler Yeni

AOC C27G2AE Monitörümde ekran yanığı garanti kapsamına girer mi?

lyiafpsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Mehmet
Ne boktan bir durum o zaman ? Sıfır aldığım üründe 1-2 yıl kullandıktan sonra böyle bir sorun çıkıyor ve benim hatam değil. Garantinin amacı ne oluyor burada ?
Garanti bana göre göz boyası çünki isterlerse illahaki bişeyler der alırlar parayı

Zechion

80+ Silver
Kanıt için monitörün senin evine kargoyla geldiği andan itibaren kargoyu açmadan video kaydını başlatıp kutuyu açıp monitörü çalıştırman gerek eğerki o anda olursa hiçbir şekilde para alamazlar
2 sene önce aldım monitörü. Aldığımda böyle bir sıkıntı yoktu zaten. Oluşan simgeler masaüstümdeki dosyaların, uygulamaların simgeleri.
Mesaj otomatik birleştirildi:

gondermek istiyorsanız gonderın
Garanti bana göre göz boyası çünki isterlerse illahaki bişeyler der alırlar parayı
Yarın konuşacağım garanti ile. Umarım güzel bir sonuçla geri dönerler.

lyiafpsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Mehmet
2 sene önce aldım monitörü. Aldığımda böyle bir sıkıntı yoktu zaten. Oluşan simgeler masaüstümdeki dosyaların, uygulamaların simgeleri.
Ozaman garantiye yolla reis bak bi ne dicekler acaba durumuna göre bakarsın

Yarın konuşacağım garanti ile. Umarım güzel bir sonuçla geri dönerler.
Umarım güzel bir sonuç ile karşılaşırsın reisim

Baykod53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berke
geçmis olsun hicbir sekilde garantiye girmez . Boşuna ugrasma . Cünkü kullancı hatası yasa var . Bunu imza atarak kabul ediyorsun alırken bunları göze alarak alıyorsun sen uğrasma ben teknosada calısıyorum en iyi ben bilirim bu durumu rizeden selam

Zechion

80+ Silver
Ne demek hocam her zaman
Hocam bir şey daha soracağım. Bu sorun ekran yanığı olarak mı geçiyor ? Garantiye net bir bilgi vereyim. Ekran yanığı dediğimde çakmak vb. anlayabilirler.

geçmis olsun hicbir sekilde garantiye girmez . Boşuna ugrasma . Cünkü kullancı hatası yasa var . Bunu imza atarak kabul ediyorsun alırken bunları göze alarak alıyorsun sen uğrasma ben teknosada calısıyorum en iyi ben bilirim bu durumu rizeden selam
Yine de bir deneyeceğim. En kötü ürün elime aynı şekilde geri döner.

lyiafpsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Mehmet
Hocam bir şey daha soracağım. Bu sorun ekran yanığı olarak mı geçiyor ? Garantiye net bir bilgi vereyim. Ekran yanığı dediğimde çakmak vb. anlayabilirler.
Hiçbir fikrim yok valla bilmiyorum

Aleyküm selam şanlıurfadanda selamlar

Baykod53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berke

Yine de bir deneyeceğim. En kötü ürün elime aynı şekilde geri döner.
Ekran flim hatası bu vermek istiyorsan garantiye bu şekilde yaz

Baykod53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berke
Önemli degil kardesim her zaman birbirimize yardım etmeliyiz 3 günlük dünya hayat paylaştıkca güzel müslümanız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,971
Üyeler
155,498
Son üye
kckdgknis
Top Bottom