Neler Yeni

🔥İndirim APEC 125 cc Benzinli Motosiklet Gümüş Gri 2024 39,990TL

GirayHan

80+ Gold
Bilgiler a101 sitesi açıklamasında. Hiç yoktan iyidir samsung s24 parasına motor. 9 taksit imkanı mevcut.

https://www.a101.com.tr/oto-bahce-yapi/apec-125-cc-benzinli-motosiklet-gumus-gri_p-26041281

1719653623027.png

1719653391726.png

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Taksim Delisi Cenk
vade farkı çok olmuş.. önceden 3 bin falan koyuyorlardı..

pxnouma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Numan Ceylan
4k 120HZ monitörü maxon veya frisby 10.000TL'ye satsa alır mısınız? Parayı çöpe atmaktan başka bir sey değil.

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4k 120HZ monitörü maxon veya frisby 10.000TL'ye satsa alır mısınız? Parayı çöpe atmaktan başka bir sey değil.
40 bine japon mu var ? bütçesi düşük ufak tefek yere gidip gelmek için motor isteyen adama fırsat işte.

halilbz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Halil Bozkurt

GirayHan

80+ Gold
Giray sen çin malı önermezdin hayırdır. mt25 sattım şimdi işe bunla gitsem ağlar mıyım kararsız kaldım
Hala önermiyorum. Sadece bütçesi çok kısıtlı ama ulaşımı problemli insanlar'ı düşünerek bu konuyu açtım.

MT25'ten buna geçme tabi :) Ağlamayı bırak mahfolursun.

Aykut D.

80+ Gold
Hocam okadar motorlarla haşır nesırsiniz bunu paylaşmanız yakışmadı. Forumda yasak demesi ama çöp bu motor .

GirayHan

80+ Gold
Hocam okadar motorlarla haşır nesırsiniz bunu paylaşmanız yakışmadı. Forumda yasak demesi ama çöp bu motor .
Şöyle düşün. asgari ücretle çalışan bir işçisin evinle iş yerin 5 km otobüs parası çok geliyor.

Şöyle düşün. Üniversite öğrencisisin kampüsle evin 10 km ay sonunu zor getiriyorsun otobüs parasından kısman lazım.

Arkadaşlar bu paylaşım dediğim gibi bütçesi kısıtlı motor almak isteyenler için. yada ben motor alırım parçalar düşerim işimi de görsün bi cep telefonu parasını geçmesin diyecekler için.

Ayrıca yaptığım paylaşım içinde ki yorumları okumadan tekrar tekrar bana aynı şeyi yazdırmayın lütfen.

Bu motor iyi mi ? değil. kötü mü ? evet kötü. Adamın parası buna yetiyorsa ayağını yerden kesecekse bu motor alacak kişi için dünyanın en güzel motorudur.

Parası olupta çin malı motor tercih edenlere kızarım. Parası olmayıpta çin malı tercih edenlere saygı duyarım. Bu kadar büyütmeyin.

Aykut D.

80+ Gold
Şöyle düşün. asgari ücretle çalışan bir işçisin evinle iş yerin 5 km otobüs parası çok geliyor.

Şöyle düşün. Üniversite öğrencisisin kampüsle evin 10 km ay sonunu zor getiriyorsun otobüs parasından kısman lazım.

Arkadaşlar bu paylaşım dediğim gibi bütçesi kısıtlı motor almak isteyenler için. yada ben motor alırım parçalar düşerim işimi de görsün bi cep telefonu parasını geçmesin diyecekler için.

Ayrıca yaptığım paylaşım içinde ki yorumları okumadan tekrar tekrar bana aynı şeyi yazdırmayın lütfen.

Bu motor iyi mi ? değil. kötü mü ? evet kötü. Adamın parası buna yetiyorsa ayağını yerden kesecekse bu motor alacak kişi için dünyanın en güzel motorudur.

Parası olupta çin malı motor tercih edenlere kızarım. Parası olmayıpta çin malı tercih edenlere saygı duyarım. Bu kadar büyütmeyin.
Valla hocam arızasıyla uğraşan falan desen otobüsten daha pahalıya gelebilir . 😃

Top Bottom