Neler Yeni

Apple AirPods Pro (2. Nesil) - Sepette 7.884,05 TL

Shibou

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Ali Efe
Satıcı hepsiburada olmasına rağmen bir sürü kötü yorum gelmiş. Teknosa, Vatan gibi yerlerde 8000-8500 civarına almak için fırsat bekleyen biri olarak hiç güven vermiyor yoksa güzel fiyat

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf Alperen Bozkurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 hafta önce 7750ye aldım xd
Nereden aldın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satıcı hepsiburada olmasına rağmen bir sürü kötü yorum gelmiş. Teknosa, Vatan gibi yerlerde 8000-8500 civarına almak için fırsat bekleyen biri olarak hiç güven vermiyor yoksa güzel fiyat
valla son yorumlarda sıkıntı yoktu hepsiburadanın bide satıcısı kendi olunca açıkcası güveniyorum. Bence sen de kaçırma derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf Alperen Bozkurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Airpods 4 alacağım galiba ya pro 2 yerine.
Valla ben kendime değil kız arkadaşıma doğum günü hediyesi aldım. Aslında airpods 4ün anclisi de aşağı yukarı bu fiyat ama silikonlu istiyordu o mecbur bunu aldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan Çakıroğlu
telefonum kulaklıktan daha ucuz bir android de (samsung A22) alsam aynı şekilde iş görür mü? anc den bahsediyorum

Gird4p

80+
Çok güzel kulaklık. Hele o gürültü engelleyiciye bir sefer alışınca bırakamıyorsun. Çok süratlı şarj oluyor o da iyi bir şey. Gidip 4 sene garanti uzatma ile aldım. Bataryası ölünce gidip sıfırı ile değiştirteceğim.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Bizzat hepsiburada'nın kendisinden aldım kulaklığı aynı fiyata. Benimki 6 7 ay oldu tabii ki. Herhangi bir problem yok kapalı kutu olarak gönderiliyor. Garanti süresi ürünü açtığınızda 3 ay önceden başlamış olarak gözüküyor ama Apple uygulamasına girdiğinizde kulaklığı ne zaman aldınız diye bir soru yönlendiriyor bugün diye seçerseniz garantiniz bugün olarak düzeltiliyor bilginize.

liluzivert

80+ Bronze
telefonum kulaklıktan daha ucuz bir android de (samsung A22) alsam aynı şekilde iş görür mü? anc den bahsediyorum
sony wh 1000xm5 al bu paraya napacan airpodsu iphone un yoksa

alışveriş kredisiyle fena kazık fiyata geldi ama yapcak bir şey yok airpods lazım babamada yük olmak istemedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,379
Üyeler
157,943
Son üye
Alika28
Top Bottom