Neler Yeni

IOS Apple ip 13 beni kanser edecek

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Volkan
dostlar İphone 13 cihazım var bir yazı yazıyorum araya ekleme yapacağım komple metini seçiyor beni kahr-u perişan ediyor fena sinir oluyorum androıd te böyle bir saçmalık yoktu bas baba istediğin yere gelsin çizgi yaz istediğini apple klavye öyle değil beni deli ediyor kendimi yumruklamak istiyorum o biçim

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Emre Turan
boşluğa basılı tutup istediğin yere hemen götürebiliyorsun zaten çok da kanser değil gibi

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Volkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
boşluğa basılı tutup istediğin yere hemen götürebiliyorsun zaten çok da kanser değil gibi
olmuyor knk işine gelirse yapıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

işine gelirse basılı tuttuğumda da yapıyor işine gelmeyince mavi şekilde her şeyi seçiyor

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Emre Turan
olmuyor knk işine gelirse yapıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

işine gelirse basılı tuttuğumda da yapıyor işine gelmeyince mavi şekilde her şeyi seçiyor
boşluğa derken klavyedeki boşluk tuşuna basılı tutup imleci götürüğünde istediğin yere herhangi bir şekilde mavi olarka her şeyi seçmiyor kelime aralarına basmaya calısırken sorun oluyor da gerek yok klavyeddeki boşluk tuşunddan yap imleç hareketini

Top Bottom