Neler Yeni

APPLE MacBook Air M1 mi yoksa Huawei MateBook D14 2023 mü ?

Shifu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Aydın
Bütçe
25000
Merhaba arkadaşlar,

Günlük kullanım ve iş için laptop bakıyorum başlıkta da belirttiğim gibi iki cihaz arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim?

Aradığım kriterler:
-Şarjı uzun gitmesi
-Ekran kalitesi
-Hafiflik
-Yazılım programlarını rahat kullanabilmek(vscode: react,javascript,next.js visual studio: c# darknet sql)

MacBook m1 hala alınır mı ssd ve ram düşük geldi bana daha önce mac kullanmadım ondan soruyorum.
Yada sizin önerebileceğiniz laptop var mı ? (oyun laptopu olmayacak masaüstü oyuncu bilgisayarım mevcut)
bütçe 25k çıkabilirim belki

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Ahmet Deniz
Merhaba arkadaşlar,

Günlük kullanım ve iş için laptop bakıyorum başlıkta da belirttiğim gibi iki cihaz arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim?

Aradığım kriterler:
-Şarjı uzun gitmesi
-Ekran kalitesi
-Hafiflik
-Yazılım programlarını rahat kullanabilmek(vscode: react,javascript,next.js visual studio: c# darknet sql)

MacBook m1 hala alınır mı ssd ve ram düşük geldi bana daha önce mac kullanmadım ondan soruyorum.
Yada sizin önerebileceğiniz laptop var mı ? (oyun laptopu olmayacak masaüstü oyuncu bilgisayarım mevcut)
yazılımlada ilgileneceksin bence mac (tabi yazılım için illa mac olmasına gerek yok ben olsaydım tercihimi mactan yana kullanırdım)

YazılımKafa

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar,

Aradığım kriterler:
-Şarjı uzun gitmesi
-Ekran kalitesi
-Hafiflik

M1 çipli modeli kullanıyorum. Memnunum. Şarjı nr yaptığına göre 10-15 saat gidiyor. Ekranı 2k+ . Ekran renk açısından da güzel gözüküyor. Oldukça hafif tek elle çok rahat taşıyorum. Yazdığın programların hepsi sorunsuz çalışıyor mu bilmiyorum ama phyton ve visual studio sorunsuz çalışıyor. Başka sorun varsa sorabilirsin. Ek olarak apple ın müşteri hizmetleri açık ara en iyisi.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İlk 3 madden için Macbook, Windows cihazlarına tek atar. Yazılım programları içinde yazılımcı çevrenin yorumu önemli olacaktır. M1 4. senesine giriyor mağlum.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,229
İsim
Olcay akbulut
Merhaba arkadaşlar,

Aradığım kriterler:
-Şarjı uzun gitmesi
-Ekran kalitesi
-Hafiflik

ben macbook alırdım şarjları baya iyi gidiyor. Lakin sıfır değil 2. el alırdım 2. elde baya uyguna çok temiz cihazlar bulunabiliyor macbook tarafında
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben macbook alırdım şarjları baya iyi gidiyor. Lakin sıfır değil 2. el alırdım 2. elde baya uyguna çok temiz cihazlar bulunabiliyor macbook tarafında
2. el 16gb ramli macbook air tavsiye ediyorum kısacası

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sefa Ozan Kalaycı
mac kullanan biri olarak yazıyorum m1 serisine geçtiğiniz an bence başka bir pc ye yan gözle bakmayacaksınızdır.TABİ OYUN TAKINTINIZ YOKSA

Top Bottom