Neler Yeni

Apple'dan beklenen duyuru geldi: "Korkunç derecede hızlı"

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,670
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
alibaba.png

Apple, Mac serisine odaklanacağı Ekim etkinliğini resmen duyurdu. "Scary Fast - Korkutucu derecede hızlı" adı verilen etkinlik 30 Ekim pazartesiyi, salıya bağlayan gece Türkiye saati ile 03:00'te düzenlenecek.

Teknoloji devinin Ekim ayının sonunda Mac odaklı bir etkinlik düzenleyeceği iddiası bir süredir vardı, bu şimdi resmileşmiş oldu. Etkinliğin detaylarına dair bilgiler çok az. Ancak bildiklerimizi şöyle özetleyebiliriz: Etkinlik tanıtım görselindeki logo Mac'lerdeki Finder ikonuna benziyor, ki bu da etkinliğin odağında Mac cihazlar olduğunu doğruluyor.

Etkinliğin adı da, Mac serisini "hızlandıracak" yeni cihaz iddialarına dair ipucu veriyor. Bloomberg'den Mark Gurman, MacBook Pro'ların yeni işlemcilere sahip olabileceğini açıklamıştı. Bu da onları daha hızlı hale getirir, değil mi? Gurman ayrıca bu etkinlikte yeni bir iMac tanıtılabileceğini de söylüyor.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
biz windows pclerden devam ya macbook aşar tr gencini

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,032
İsim
Bilal Tepe
Alıntıyı görüntüle

Apple, Mac serisine odaklanacağı Ekim etkinliğini resmen duyurdu. "Scary Fast - Korkutucu derecede hızlı" adı verilen etkinlik 30 Ekim pazartesiyi, salıya bağlayan gece Türkiye saati ile 03:00'te düzenlenecek.

Teknoloji devinin Ekim ayının sonunda Mac odaklı bir etkinlik düzenleyeceği iddiası bir süredir vardı, bu şimdi resmileşmiş oldu. Etkinliğin detaylarına dair bilgiler çok az. Ancak bildiklerimizi şöyle özetleyebiliriz: Etkinlik tanıtım görselindeki logo Mac'lerdeki Finder ikonuna benziyor, ki bu da etkinliğin odağında Mac cihazlar olduğunu doğruluyor.

Etkinliğin adı da, Mac serisini "hızlandıracak" yeni cihaz iddialarına dair ipucu veriyor. Bloomberg'den Mark Gurman, MacBook Pro'ların yeni işlemcilere sahip olabileceğini açıklamıştı. Bu da onları daha hızlı hale getirir, değil mi? Gurman ayrıca bu etkinlikte yeni bir iMac tanıtılabileceğini de söylüyor.
M3 çıkar ama gene ryzen veya Intel ezer geçer

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,032
İsim
Bilal Tepe
Amaca göre değişir. MacOS kullanmak isteyebilirim, ya da tercih etmeyebilirim. Ben oyun oynadığım için Windows desktop kullanıyorum.
Mac OS ile alakası yok render da Intel ve AMD gibi olup geçemez apple

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,286
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Alıntıyı görüntüle

Reklam güzel ama içerik bomboş olacak malesef.

Top Bottom