Neler Yeni

APU PC TAVSİYESİ- 15000 TL BÜTÇE- GÜNLÜK RUTİN KULLANIM İÇİN

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Hakan
Merhabalar. Bütçe 15 bin tl.
APU bir pc düşünüyorum. Neredeyse hiç oyun oynamayacağım. O yüzden ekran kartına ihtiyacım yok.
Önceliklerim çok hızlı olması ve günlük rutin kullanımda takılmadan çalışıp en ufak sorun yaşatmaması. Ayrıca uzun süre götürmesi lazım beni. Böyle bir masaüstü pc lazım. Önerilerinizi bekliyorum. Hazır sistem veya parça toplama üzerine bir sistem olabilir. Çok teşekkürler şimdiden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İntel veya Amd tabanlı olabilir, farketmez

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhabalar. Bütçe 15 bin TL.
APU bir pc düşünüyorum. Neredeyse hiç oyun oynamayacağım. O yüzden ekran kartına ihtiyacım yok.
Önceliklerim çok hızlı olması ve günlük rutin kullanımda takılmadan çalışıp en ufak sorun yaşatmaması. Ayrıca uzun süre götürmesi lazım beni. Böyle bir masaüstü pc lazım. Önerilerinizi bekliyorum. Hazır sistem veya parça toplama üzerine bir sistem olabilir. Çok teşekkürler şimdiden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İntel veya Amd tabanlı olabilir, farketmez
10K civarına sağlam bir R5 5600G APU toplanabilir. Fazlasına hiç gerek yok bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Hakan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
apu sistem almana gerek yok. https://www.gencergaming.com/vulcano bunu al geç dostum ryzen 5 5500 zaten 5600g ile kapışır durumda.
Kapışması önemli değil dostum. Apu sistem istiyorum olay bu. SSD kötü, anakart ileriye yönelik bir anakart değil. Markası sağdan soldan ürünler değil de kafamda soru işaretleri oluşturmayacak ram vs. lazım. Sağol önerin için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,013
Üyeler
157,872
Son üye
zeus01
Top Bottom