Neler Yeni

Apu Sisteme Ekran Kartı Takılır mı ?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
7500f 4060tili bir kasa alıp ilerde ekran kartını satıp 4070 vs geçebilirsiniz gayet tatmin edici olur
evet hocam aslında rahatlıkla alırım 30k ya ama bazı arkadaşlar 30k ya 4060 alınmaz diyor normalde bütçem 27k ama sıvı soğutucu bir de anakartı yükseltmek istediğim için 30k ya çıkacağım öünkü kullanılan anakartlar çok giriş seviyesi en ucuz anakartı kullanmışlar ileride 5000 serisi kartlar çıkınca satar 5000 serisi bi kart alırım

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,510
İsim
Emre siyah
evet hocam aslında rahatlıkla alırım 30k ya ama bazı arkadaşlar 30k ya 4060 alınmaz diyor normalde bütçem 27k ama sıvı soğutucu bir de anakartı yükseltmek istediğim için 30k ya çıkacağım öünkü kullanılan anakartlar çok giriş seviyesi en ucuz anakartı kullanmışlar ileride 5000 serisi kartlar çıkınca satar 5000 serisi bi kart alırım
sadece ekran kartı üzerinden düşünmek mantıksız olur parça kalitesi işlemci sıvı soğutucu vs. gibiler ucuz değil bunlar ve kötü yatırım da değilller

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
sadece ekran kartı üzerinden düşünmek mantıksız olur parça kalitesi işlemci sıvı soğutucu vs. gibiler ucuz değil bunlar ve kötü yatırım da değilller
evet hocam zaten 1080p oynayacağım 4060 yeter de artar bana ben bir de estetik açıdan kasanın çok güzel gözükmesini istiyorum şu vento kasalar iğrenç geliyor xpg ramleri rgb yapıp corsair sıvı soğutma ekleyip bir de anakartı yükselteceğim bir sorum daha var çok soru sprdum hakkınız helal edin ama bilgim yok fazla galax ekran kartı alınır mı asus dual yerine düşünüyorım çünkü asus dual hep beyaz olan var ve siyah kasada kötü durur gibi

Eren Güven

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Eren Güven
evet hocam zaten 1080p oynayacağım 4060 yeter de artar bana ben bir de estetik açıdan kasanın çok güzel gözükmesini istiyorum şu vento kasalar iğrenç geliyor xpg ramleri rgb yapıp corsair sıvı soğutma ekleyip bir de anakartı yükselteceğim bir sorum daha var çok soru sprdum hakkınız helal edin ama bilgim yok fazla galax ekran kartı alınır mı asus dual yerine düşünüyorım çünkü asus dual hep beyaz olan var ve siyah kasada kötü durur gibi
bence 7800x3d al onboard takıl sonra paran olunca ikinci elden çek bi 3090 devam et

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,510
İsim
Emre siyah
galaxın modeli kötü değil ama illaki bi asus dual etmez hocam. soğutma anlamında vsde bi saatten sonra kafa şişiriyor sesli çalışan parçalar
ve de istedeğiniz kadar soru sorabilirsiniz dert değil.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
dostlarım ddr5 sistem almak istiyorum ama bütçem yetersiz kaldığı için apu sistem alıp ekran kartını ayrı olarak taksitle almayı düşünüyorum mantıklı mı sizce bütçem maks 30k normalde
Ekran kartını 2. el alıp diğerlerini parça parça toplayabilirsin hocam

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
galaxın modeli kötü değil ama illaki bi asus dual etmez hocam. soğutma anlamında vsde bi saatten sonra kafa şişiriyor sesli çalışan parçalar
ve de istedeğiniz kadar soru sorabilirsiniz dert değil.
hee evet doğru hocam asus dualde nedense hep beyaz var siyah yok ve daha pahalı anlamdım gitti normalde beyaz olanın pahalı olması lazım bana 7500f li sistem önerebilir misiniz gaming genden düşünüyorum en ucuz orası gibi geliyor

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,510
İsim
Emre siyah
hee evet doğru hocam asus dualde nedense hep beyaz var siyah yok ve daha pahalı anlamdım gitti normalde beyaz olanın pahalı olması lazım bana 7500f li sistem önerebilir misiniz gaming genden düşünüyorum en ucuz orası gibi geliyor
sitede büyük ihtimalle siyahın stoğu kalmadığından her sisteme beyaz koymuşlar zaten satıcaksınız o yüzden galax alın geçin ya
xpg kasa özelleştirmesi ile vs

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Emre
Discord
necromancerr

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
sitede büyük ihtimalle siyahın stoğu kalmadığından her sisteme beyaz koymuşlar zaten satıcaksınız o yüzden galax alın geçin ya
xpg kasa özelleştirmesi ile vs
hocam galaxın incelemesine bakayım soğutmasına performansına ona göre seçeceğim sonuçta alır almaz satmayacağım rtx5000 serisi çıktığı zaman satarım yani uzun süre kullanırım çok teşekkür ederim

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
uğur demirel
dostlarım ddr5 sistem almak istiyorum ama bütçem yetersiz kaldığı için apu sistem alıp ekran kartını ayrı olarak taksitle almayı düşünüyorum mantıklı mı sizce bütçem maks 30k normalde
Ben apu sistem kullanıyorum ryzen 5 3400 g işlemci rx 7600 ekran kartı taktım. Biraz darboğaz oluyor ama olsun

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
Çıktı
Mesaj otomatik birleştirildi:

7500f ten biraz daha kötü performansı
sağolun hocam zaten vazgeçtim biraz saçma geldi bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben apu sistem kullanıyorum ryzen 5 3400 g işlemci rx 7600 ekran kartı taktım. Biraz darboğaz oluyor ama olsun
bu bilgiye vermeniz iyi oldu hocam zaten vazgeçmiştim

Top Bottom