Neler Yeni

Apu sisteme ekran kartı taktım fakat ekrana görüntü gelmedi

tridyboos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos
donanımsal bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum çünkü farklı pc de çalışıyodu ekran kartı
Mesaj otomatik birleştirildi:

biliyorumda knk farklı bir işlemciye geçicem fakat o yüzden her türlü bunu kullanma gerekiyo
bios sıfırlaya bilirsin ekran kartı üzerinde hdmı kablosu kalsın ve bios pilini çıkar pc den elektirik ile alakalı hiçbirşey olmamalı fişdende çek ve açam tuşuna bas psu da kalan elektrikte bitsin diye sonra bios pili çıkık bir şekilde 30dk bekle sonra bios sıfırlanıcak ses sistemi açıcağın zaman sistem görüntü çıkışı ariycak ve ekran kartında çıkış yapıcaktır bunu denemenizi öneririm

sweix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berat Gümüş
bios sıfırlaya bilirsin ekran kartı üzerinde hdmı kablosu kalsın ve bios pilini çıkar pc den elektirik ile alakalı hiçbirşey olmamalı fişdende çek ve açam tuşuna bas psu da kalan elektrikte bitsin diye sonra bios pili çıkık bir şekilde 30dk bekle sonra bios sıfırlanıcak ses sistemi açıcağın zaman sistem görüntü çıkışı ariycak ve ekran kartında çıkış yapıcaktır bunu denemenizi öneririm
biosu sıfırlamayı denedim fakat bir fark olmadı. çıldırıcam ya sabahtan beridir uğraşıyorum, farklı bi işlemci ile bile denedim fakat sorun anakartta yada biosta, flash q bile attım oda olmadı çözüm kalmadı dsklhşgkhşsdhkşlg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,599
Üyeler
153,414
Son üye
furkanxwpq
Top Bottom