Neler Yeni

Arabayı sürtmüşüm sanırım

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,828
İsim
Abdullah Aydoğdu
Değdiğin yerin boyası geçmiş önemsiz o :D Pasta cila sonrası geçmez ise lokal boya ile çözerler ancak pastayla geçer yani merak etme.
Bizim arabanın orijinal rengi kalmadı zaten. :D Araba %100 güneş yanığı oldu kertenkeleler gibi kabuk değiştirdi. :D
Seneye boyatırım belki falan diyor zaten. Ben ya Mercedes, BMW gibi pahalı bir araca sürttüysem, aracın önüne ya da arkasında boya, çizik oluşturduysam diye cahilliğimden moralimi biraz fazla bozdum. Dediğim gibi çok anlamam araçlardan, yeni sürücüyüm. Mercedes tampon yazıp 80 bin liralık fiyatlara bakıyordum. :D

Kerem gök

80+ Silver
Bizim arabanın orijinal rengi kalmadı zaten. :D Araba %100 güneş yanığı oldu kertenkeleler gibi kabuk değiştirdi. :D
Seneye boyatırım belki falan diyor zaten. Ben ya Mercedes, BMW gibi pahalı bir araca sürttüysem, aracın önüne ya da arkasında boya, çizik oluşturduysam diye cahilliğimden moralimi biraz fazla bozdum. Dediğim gibi çok anlamam araçlardan, yeni sürücüyüm. Mercedes tampon yazıp 80 bin liralık fiyatlara bakıyordum. :D
sizin araç ne hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Buyrun hocam. Karşı araçta gram bir şey yoktu, olan bizim çıtaya olmuştu yine de tampon parası ödedik :D

Ekler

• IMG_0005.JPG
    IMG_0005.JPG
    1.9 MB · Hit: 11
  • IMG_0003.JPG
    IMG_0003.JPG
    1.4 MB · Hit: 10
  • IMG_0009.JPG
    IMG_0009.JPG
    1.8 MB · Hit: 12
  • IMG_0016.JPG
    IMG_0016.JPG
    1.4 MB · Hit: 10
  • IMG_0014.JPG
    IMG_0014.JPG
    1.8 MB · Hit: 9
  • IMG_0012.JPG
    IMG_0012.JPG
    1.9 MB · Hit: 10
  • IMG_0010.JPG
    IMG_0010.JPG
    2 MB · Hit: 13

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,828
İsim
Abdullah Aydoğdu
sizin araç ne hocam?
O kadar konuştuk bi aşağı inip foto atmazsam ayıp olur diye düşünndüm. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Araçtaki sayısız çizik, boya kalkmasının yanında bu bir hiç. Araçtaki en ufak kusur bu. :D Papağan gibi tekrarlamak istemiyorum ama ya Audiye falan çarptıysam diye korkmuştum :D

Sonuncu resimdeki gibi de bir çatlak var ama var mıydı, yeni mi oldu bilmiyorum. Herhangi bir araca hasar verdiysem, ne kadar hasar vermişimdir onu düşünüyorum sadece. Bizim araçta bunun gibi daha çok leke var zaten.

Buyrun hocam. Karşı araçta gram bir şey yoktu, olan bizim çıtaya olmuştu yine de tampon parası ödedik :D
Astrada bir şey varsa da ben göremedim, kırmızılı araçtaki hasar da yok denecek kadar az. Yurtdışında olsa millet takmaz kafaya da, ülkemizde arabayla ev eşit fiyatta olduğu için malları doğal olarak kıymetli oluyor.

Ekler

• 36dd30c3-3f3a-4777-b0d9-a602073d3613.jpg
    36dd30c3-3f3a-4777-b0d9-a602073d3613.jpg
    120.8 KB · Hit: 11
  • d118db5d-826a-421e-adf1-4f4e18840b83.jpg
    d118db5d-826a-421e-adf1-4f4e18840b83.jpg
    118.5 KB · Hit: 12
  • b7553727-e05e-456a-ab2c-56c4ca47a92e.jpg
    b7553727-e05e-456a-ab2c-56c4ca47a92e.jpg
    104.1 KB · Hit: 11

Kerem gök

80+ Silver

Araçtaki sayısız çizik, boya kalkmasının yanında bu bir hiç. Araçtaki en ufak kusur bu. :D Papağan gibi tekrarlamak istemiyorum ama ya Audiye falan çarptıysam diye korkmuştum :D

Sonuncu resimdeki gibi de bir çatlak var ama var mıydı, yeni mi oldu bilmiyorum. Herhangi bir araca hasar verdiysem, ne kadar hasar vermişimdir onu düşünüyorum sadece. Bizim araçta bunun gibi daha çok leke var zaten.

Astrada bir şey varsa da ben göremedim, kırmızılı araçtaki hasar da yok denecek kadar az. Yurtdışında olsa millet takmaz kafaya da, ülkemizde arabayla ev eşit fiyatta olduğu için malları doğal olarak kıymetli oluyor.
kedi tırmalamış kanka yok bir şey :D ya da biri geçerken anahtar falan takmıştır, senin sürerken bunu yapma ihtimalin yok

yani bu açıdan birine çarpmak için dümdüz önündeki araca giriyor olman lazım :D onu da farkederdin

Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler

Hocam kırmızı olan bizimki. 1.4 Broadway 92 kasa. Öyle demeyin 1 parça değişen 1 parça boya var. Bu yaşta 159k km de. Her vuruşta 1 lira 1 lira değeri düşüyor. :D

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,828
İsim
Abdullah Aydoğdu
Hocam kırmızı olan bizimki. 1.4 Broadway 92 kasa. Öyle demeyin 1 parça değişen 1 parça boya var. Bu yaşta 159k km de. Her vuruşta 1 lira 1 lira değeri düşüyor. :D
Ben çocukken biz de broadway vardı. Broadway deyince aklıma bu dayı geliyor :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Ben çocukken biz de broadway vardı. Broadway deyince aklıma bu dayı geliyor :D

Hocam vallaha eski olmasa bir de azdaha yol tutuşu ile hızı iyi olsa hala güzel araç. Yakmıyor en azından. Bir de şehir içi için bir yerini vursan canın yanmıyor.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,828
İsim
Abdullah Aydoğdu
kedi tırmalamış kanka yok bir şey :D ya da biri geçerken anahtar falan takmıştır, senin sürerken bunu yapma ihtimalin yok

yani bu açıdan birine çarpmak için dümdüz önündeki araca giriyor olman lazım :D onu da farkederdin
Hayırsız evlat gibi olmak istemem ama bizim araçtaki hasar inanın umurumda değil. Hasar bile değil bu, arabanın orijinal rengi neredeyse gözükmüyor zaten lekelerden. :D Peder de kafasına zaten hiç takmadı da birisine mi değdirdin deyince üzülmüştüm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Hayırsız evlat gibi olmak istemem ama bizim araçtaki hasar inanın umurumda değil. Hasar bile değil bu, arabanın orijinal rengi neredeyse gözükmüyor zaten lekelerden. :D Peder de kafasına zaten hiç takmadı da birisine mi değdirdin deyince üzülmüştüm.
Bişey olmaz hocam. Bizdeki gibi adam tamponu kendisi sökmeye zorlayıp kırmadığı sürece bir şey olmaz. XD Lan hala kızgınım adama :D

broadwayin bile 200k olduğu devirde her araç çok iyi aga. bu nasıl bir artış artık takip edemiyom
Hocam babam bizimkine 300 altı verene vermem diyor XD

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
917,036
Üyeler
142,211
Son üye
tekken001
Top Bottom