Neler Yeni

Arabayi Trafikten Men ettikleri seyi yaptırdım trafiğe Çıkabilir miyim?

Reindi

80+ Silver
Araba kaldı muayeneden dönüşte polis çevirdi emniyetsiz yazdıkları Şeyden arabayı bağladılar ben bu dedikleri trafikten men şeylerini yaptırdım arabayı fren testine de sokturdum elimde belgede var geçtiğine dair 2 gün sonraya randevu aldım muayene tekrarı ama men ettikleri şeyi yaptırdım elimde belge de var fren testini geçti Araba tekrar bağlarlar mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Araba kaldı muayeneden dönüşte polis çevirdi emniyetsiz yazdıkları Şeyden arabayı bağladılar ben bu dedikleri trafikten men şeylerini yaptırdım arabayı fren testine de sokturdum elimde belgede var geçtiğine dair 2 gün sonraya randevu aldım muayene tekrarı ama men ettikleri şeyi yaptırdım elimde belge de var fren testini geçti Araba tekrar bağlarlar mi?
Yakalasalar bağlarlar mı? Yaptıracağım 1 2 şey daha var oraya giderken polis çevirdi diyelim mesela kanitta var kaportciya falan gidilecek

Lisa Siuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Gürsoy YERKÖYLÜ
Hocam şaunda araba TÜVTÜRK'ün yaptığı muayeneden geçti mi

Reindi

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam şaunda araba TÜVTÜRK'ün yaptığı muayeneden geçti mi
Ondan kaldı yaptırın gelin dediler dönüşte polis bağladı arabayı çevirmede kullanılamaz yazdığı için ama ben kaldığı bütün maddeleri yaptırdım bağlamazlar herhalde randevuda var

Ondan kaldı yaptırın gelin dediler dönüşte polis bağladı arabayı çevirmede kullanılamaz yazdığı için ama ben kaldığı bütün maddeleri yaptırdım bağlamazlar herhalde randevuda var
Kanitimda var geçtiğine dair frenden biraktilar

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Trafiğe muayene tekrarına ve tamire gitmek için çıkabilirsin serbest şekilde trafiğe çıkamazsın.

Muayene kağıdını çıkart fren testinden geçtiği kağıdı da çıkart. Yanında bulundur. Muayeneye araç tekrarına girerken kağıtları gösterirsin

Reindi

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Trafiğe muayene tekrarına ve tamire gitmek için çıkabilirsin serbest şekilde trafiğe çıkamazsın.

Muayene kağıdını çıkart fren testinden geçtiği kağıdı da çıkart. Yanında bulundur. Muayeneye araç tekrarına girerken kağıtları gösterirsin
Alıp arabayı köye gidecek halim yok ya xD tamir için diyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,602
Üyeler
141,020
Son üye
Fikret Bahçe
Top Bottom