Neler Yeni

Araç temizlik ürün önerileri

Aaahmt

80+ Silver
Merhaba herkese
Araba temizliği için kullanabilecegim urunler ariyorum jant temizleyici, lastik parlatici, torpido temizleyici, genel temizleyiciler, kurulama bezleri, köpükleme eldiveni ve süngerler gibi vs tavsiyeleri olanlar varsa yazarlar ise memnun olurum bütcem 700-800TL civarı

Palo DAYI

80+ Gold
Smx markayı onerenler var

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
ahmet taha çelenk
hocam dediğiniz ürünler 700 800 ü çok rahat geçiyor ben smx ve titocar kullanıyorum birde ee custom carın bir kaç ürünü var bu 3 marka güzeldir kalitelidir sorun yaşamazsınız ama smxde şuan kampanya var mutlaka bakın ürünleri çok kaliteli
jant için demir tozu spreyi,lastik için sprey alın hocam jel almayın bence,diğerleri klasik zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam dediğiniz ürünler 700 800 ü çok rahat geçiyor ben smx ve titocar kullanıyorum birde ee custom carın bir kaç ürünü var bu 3 marka güzeldir kalitelidir sorun yaşamazsınız ama smxde şuan kampanya var mutlaka bakın ürünleri çok kaliteli
jant için demir tozu spreyi,lastik için sprey alın hocam jel almayın bence,diğerleri klasik zaten
cila ve wax seviyorsanız smxde seramik paketi vardı onuda bir deneyin gayet iş görüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mehmet Akif Özdal
Kurulama Havlusu olarak SmartBee öneririm kullanıyorum
Demir Tozu da SmartBee'den
Genel Temizleyici falan da ValetPro kullanıyorum
Lastik Parlatıcı K2 kullanıyorum
bunları öneririm gayet güzel markadır.

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
ahmet taha çelenk
Kurulama Havlusu olarak SmartBee öneririm kullanıyorum
Demir Tozu da SmartBee'den
Genel Temizleyici falan da ValetPro kullanıyorum
Lastik Parlatıcı K2 kullanıyorum
bunları öneririm gayet güzel markadır.
valet pro çok iyi ama çok pahalı hocam maalesef ben kilini aldım 100 gram kil 500 tl ama cidden kaliteli ingiliz markası

Aaahmt

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

cila ve wax seviyorsanız smxde seramik paketi vardı onuda bir deneyin gayet iş görüyor
Hocam çok teşekkür ederim bilgiler için smxe mutlaka bakacagim. şu an 700-800 tlte aradigim birkac şey var wax, cila işleri icin ayri bir bütçe ayirabilirim.
Jant temizleyici, araç disi icin yikama eldiveni ve kurulama bezi, ve torpido veya arac ici temizlik urunu bunları bu fiyatlara alabilirim diye dusunuyorum tekrardan cok teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mehmet Akif Özdal
hocam smartbee hangi bezini kullanıyosunuz bende alıcaktım ama bir kaç kötü yorum gördüm vazgeçtim
Reis modelini kullanıyorum çok güzel öneririm

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
ahmet taha çelenk
Hocam çok teşekkür ederim bilgiler için smxe mutlaka bakacagim. şu an 700-800 tlte aradigim birkac şey var wax, cila işleri icin ayri bir bütçe ayirabilirim.
Jant temizleyici, araç disi icin yikama eldiveni ve kurulama bezi, ve torpido veya arac ici temizlik urunu bunları bu fiyatlara alabilirim diye dusunuyorum tekrardan cok teşekkür ederim
hocam bezde ucuz şeyler almayın bi tane mikrofiber makarnalı eldiven alın ama kurulama havlusunu iyisinden almayı çalışın aracın içine ise sihirli sünger kullanabilirsiniz hem dışa hem içe mükemmel bir ürün bir tanede detay fırçası 1 2 tane 40a40 bezde alın hocam içi falan silmek için ama kaporta kurulama havlusu iyi bişey olmalı bence

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
ahmet taha çelenk
birde eğer bu ürünleri elden almak isterseniz şehrinizde varsa eğer titocara bakın ben bana yakın bayisinden alıyorum hem ürünleri güzel hemde 1000 tl üzeri hediye veriyolar

Reis modelini kullanıyorum çok güzel öneririm
hocam tuzluymuş ama bu harbi iyi kuruluyodur 1300 gsm sonuçta

eneskaya6

80+ Bronze
lastik parlatıcı ve jant temizleyici de titocarı tavsiye ederim cok güzel

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,538
Üyeler