Neler Yeni

Araç temizlik ürün önerileri

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
HasHoca
Göğüs için ne kullanmaliyim hocam bir urun denedim dandik cakma bir sey idi temizlikten ziyade urunu uyguladigim yer tozlarla kapli cok kotu bir goruntu olusturdu
Temiz bezle silin tozunu alın çokta bir şey yapmaya gerek yok bence o sıvılar göğsü çatlatıyor , zarar veriyor

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
574
İsim
Barış Okçu
Hocam bunlarda vergi durumu nasil oluyor site uzerinden odedigim fiyat haricinde vergi vs eklenir mi? Ürünler cok guzel gözüküyor cok iyi oldu teşekkür ederim
harici vergi ödemiyorsun minimum sipariş tutarı 600 küsür tl hızlı sipariş ver fazla vergi ödeme zam geliyor.
özellikle şu üründen birden çok al gerçekten kaliteli
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir bez satın aldım en kalitelisi oydu bulursam atacağım

Aaahmt

80+ Silver
harici vergi ödemiyorsun minimum sipariş tutarı 600 küsür tl hızlı sipariş ver fazla vergi ödeme zam geliyor.
özellikle şu üründen birden çok al gerçekten kaliteli

bir bez satın aldım en kalitelisi oydu bulursam atacağım
Tahmini kac gune gelir hocam urunler gelene kadar vergiler yasalar cart curt beni zarara sokar diye korkuyorum

Ysuflix

80+ Gold
hocam medcar seramik wax fiyatı biraz fazla tuzlu gördüm ürünlerini ama kararsız kaldım onların ürünlerinin titocardan çok farkı yok sanki eminmisiniz
eminim hocam ben gayet memnunum medcar seramik titocardan ucuz bu arada. 200gr 500e aldık mağazalarından.

Göğüs için ne kullanmaliyim hocam bir urun denedim dandik cakma bir sey idi temizlikten ziyade urunu uyguladigim yer tozlarla kapli cok kotu bir goruntu olusturdu
hocam medcarda detay temizlik spreyi ve iç dış krem trim var. krem trim plastik seramik diye de geçiyor. onu içerde ne kadar plastik varsa kullanabilirsiniz torpido dahil. ben çok memnunum. instagramdan bakıp etkilerini görebilrisiniz.

Aaahmt

80+ Silver
eminim hocam ben gayet memnunum medcar seramik titocardan ucuz bu arada. 200gr 500e aldık mağazalarından.

hocam medcarda detay temizlik spreyi ve iç dış krem trim var. krem trim plastik seramik diye de geçiyor. onu içerde ne kadar plastik varsa kullanabilirsiniz torpido dahil. ben çok memnunum. instagramdan bakıp etkilerini görebilrisiniz.
Bakacağım hocam teşekkür ederim

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
574
İsim
Barış Okçu
Tahmini kac gune gelir hocam urunler gelene kadar vergiler yasalar cart curt beni zarara sokar diye korkuyorum
hocam sepete ekleyip kontrol edebiliyorsun çıkan vergiyi. Enteresan bir şekilde mng kargo ile gönderirler ise gümrüğe girmiyor ürün. Benimki gümrüğe girmeden geldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,568
Üyeler
151,572
Son üye
Aslanofnight
Top Bottom