Neler Yeni

Aracıma Hava Filtresi takacağım etki eder mi?,ederse ne kadar etki eder ?

aarda_v_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Enes Vazgeç
Öncelikle herkese Selamın aleyküm arkadaşlar
Aracım 1997 model 1.8 Audi A4 B5,pedere ne kadar yalvarsamda 1.8T aldıramadım. Bende eldekini değiştiremiyorum bari üzerinde oynayayım mantığıyla yürüdüm ve piston egzantirik,bobin vs şeyleri değiştirtdim.

Şimdi asıl soruma gelecğim:
Aklımda açık hava filtresi takmak var K&N veya AEM marka takacağım sizce takmalı mıyım takarsam nekadar etki eder veya bir faydası olur mu ?

Araç zaten çok gürültülü bunu takınca dahada gürültülü olacak bunu göz önüne alarak cevaplarsanız sevinirim

Furkan008

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Furkan
Aracım 1997 model 1.8 Audi A4 B5,pedere ne kadar yalvarsamda 1.8T aldıramadım. Bende eldekini değiştiremiyorum bari üzerinde oynayayım mantığıyla yürüdüm ve piston egzantirik,bobin vs şeyleri değiştirtdim.

Aklımda açık hava filtresi takmak var K&N veya AEM marka takacağım sizce takmalı mıyım takarsam nekadar etki eder veya bir faydası olur mu ?

Araç zaten çok gürültülü bunu takınca dahada gürültülü olacak bunu göz önüne alarak cevaplarsanız sevinirim
knk performans arttırır ama değmez bnece yaklaşık%5 falan arttırıyor o sese değmez bence

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yer yer farkeder
Bütçe sorun değilse tak sesinden bile zevk alırsın

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
Toprak Uguz

hava filtresinin sesi güzel kötü takılırsa performansa kötü etkisi bile olur düzgün takarsan max %1 etki eder onuda hissetmessin ztn

Top Bottom