Neler Yeni

Aralık Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünleri Model Belirterek Yazın🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Dostlarım Aralık ayında da Kasım'da olduğu gibi instagram sayfamız üzerinden indirim şovu yapmayı planlıyorum. Sizlerden mümkünse marka model belirterek indirim görmek istediğiniz ürünleri yazmanızı istiyorum. Gelen çoğunluk isteğine göre ürünlere indirim konusunda markalarla konuşacağım. Sevgiler

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dolar

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,777
İsim
Mert Can Ergün
1000w psu

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
Her türlü pc donanımı olur. Hangi ürün indirime girerse kârdayiz. He ama özellikle güzel bi 1tb m2ssd beklerim. Telefon indirimi de cok iyi olur.

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
iphone xr lütfen ya da 11
kablolu kulaklık olabilir ya da kablosuz olabilir (oyun için değil) @Abdullah Hacıgül kulaklık çok önemli
şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dostlarım Aralık ayında da Kasım'da olduğu gibi instagram sayfamız üzerinden indirim şovu yapmayı planlıyorum. Sizlerden mümkünse marka model belirterek indirim görmek istediğiniz ürünleri yazmanızı istiyorum. Gelen çoğunluk isteğine göre ürünlere indirim konusunda markalarla konuşacağım. Sevgiler
SE-224-XT 350 TL civarına düşse ne güzel olur aslında. Tam alayım derken 320 liradan 540 lira oldu.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Xiaomi Mi Band 6 için iyi bir fiyat yaptırırsan çok iyi olur 😀

Bir de yapabilirsen 1000TL altına GDDR5 bellekli herhangi bir GT 1030 ekran kartı iyi olur.

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Dersler için tablet almayı planlıyorum. Açıkçası indirimler kısmında iPad 9.nesil görmeyi isterim.

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
ipad 9.nesil

Status
Bu konu kilitlenmiştir.