Neler Yeni

Aras kargo ve komedi şovu

Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Furkan Sünney
Amazon gönderim, aras kargo üzerinden bugün gelmek üzereydi. Kargo takip ekranından izledim aras kargoyu evde olduğumu teyit ettim, evimin önüne geldi kargo arabası, kargocu zile bastı, kapıyı açtım bekledim, bekledim, bekledim ama ne gelen var ne giden, sonra balkona çıktım bi baktım araç gitmiş. Mesaj geldi sonra 'evde yoktunuz ileri saate ertelendi kargonuz'. Hemen müşteri hizmetlerini aradım, olayı anlattım, hanfendi dedi ki 'e akşama kadar bekleyin'.

Muhteşem profesyonel bir kargo firması muhteşem işleyiş.

Teşekkürler aras kargo kara listeye alındın.

(Var mı arttıran)

TİTAN.

80+ Platinum
Amazon gönderim, aras kargo üzerinden bugün gelmek üzereydi. Kargo takip ekranından izledim aras kargoyu evde olduğumu teyit ettim, evimin önüne geldi kargo arabası, kargocu zile bastı, kapıyı açtım bekledim, bekledim, bekledim ama ne gelen var ne giden, sonra balkona çıktım bi baktım araç gitmiş. Mesaj geldi sonra 'evde yoktunuz ileri saate ertelendi kargonuz'. Hemen müşteri hizmetlerini aradım, olayı anlattım, hanfendi dedi ki 'e akşama kadar bekleyin'.

(Var mı arttıran)
Aras kargo yetkilileri ne kullanıyorsa bizimde kullanmamız lazım sağlam kafa yapıyor belli ki

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Benim kargoyu hiç getirmiyor ki aras kargo sürekli şubeden alıyorum. Her defasında şu mesaj geliyor "kargoyu teslim almamanız nedeniyle teslim edilememiştir, 3 gün içerisinde şubeden alınız" lan evime gelmiyorsunuz bile.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Çağatay

(Var mı arttıran)
Aldığınız ürün neydi. Büyük ürünleri kata çıkarmıyor beyfendiler.

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyun, Kişisel Bakım
Instagram
https://www.instagram.com/abdulkadir_1998
Twitter
AbdulKadir_1998
Ben asla kapıma getirtmiyorum arıyorlar zaten abi sen dur ben geliyorum aşşa diyorum 😄 yoksa zile basıp gelmesini beklersen her şey olabilir. En iyisi aşşağı inip almak

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Aras kargoda oluyor öyle vakalar. Benim kargoyu bakkala verip bana teslim edildiğine dair mesaj atmışlar. Akşam eve gittim kargo yok. Arıyorum ama ulaşmak mümkün değil. Ertesi gün şubeye gittim. Sonra şubeden beni evimizin altındaki bakkala yönlendirdiler sağ olsunlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Furkan Sünney
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldığınız ürün neydi. Büyük ürünleri kata çıkarmıyor beyfendiler.
aldığım ürün powerbank, beyfendilerin yorulmak için herhangi bir çaba vermesine gerek yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aras kargoda oluyor öyle vakalar. Benim kargoyu bakkala verip bana teslim edildiğine dair mesaj atmışlar. Akşam eve gittim kargo yok. Arıyorum ama ulaşmak mümkün değil. Ertesi gün şubeye gittim. Sonra şubeden beni evimizin altındaki bakkala yönlendirdiler sağ olsunlar.
aga bence en iyi çözüm aras ta çalışmak, atılma derdi yok, işi yapmak zorunda değilsin, müşteri her zaman haksız, hizmet derdin yok. Kafa rahat iş işte girilip denenebilir :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben asla kapıma getirtmiyorum arıyorlar zaten abi sen dur ben geliyorum aşşa diyorum 😄 yoksa zile basıp gelmesini beklersen her şey olabilir. En iyisi aşşağı inip almak
aga ne güzel seni aramışlar, bizim zili çalıp çocuk gibi kaçıp gitti ya adam hahah :D

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mehmet Yılmaz

(Var mı arttıran)
Sen bide Sendeo kargoyu gör çoluk çocuk çalıştırıyorlar daha adam gibi adresi bile bulamıyorlar sürekli arayıp duruyorlar telefonu açmazsan kargoyu teslim etmiyorlar

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Tx

(Var mı arttıran)
Çok benzeri oldu. Geçen sene bekledim bekledim gelen giden yok. Bir numara aradı açtım, anında kapattı baktım pencereden kurye araç vs de yok. Aradım müşteri hizmetlerini durumu söyledim. Diyor kurye zile basmış sizi de aramış ancak kapıyı açmamışsınız telefona da cevap vermemişsiniz. Direkt o şubeyi aradım durumu anlattım siz benimle alay mı ediyorsunuz diye. Eve gelmediniz aradınız 1 sn sonra kapattınız ve benim evde olmadığımı söylediniz dedim onlar işte kusura bakmayın durumu düzelteceğiz yarın geleceğiz dediler. Ertesi gün kurye geldi bana hesap sordu sen beni niye şikayet ediyorsun falan diye. Uzatmadım kapıyı yüzüne kapattım kapatmasam tartışma çıkacaktı eleman arıza bi tipti belli. Onu işten çıkarmışlar herhalde. Şu an ki aras kuryesinden memnunum bu kurye oldukça kibar evde olmadığımda arıyor soruyor işini hakkıyla yapıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
tugay t
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Discord
Zippo#2401
TR'de düzgün 1 tane kargo firması yok :D

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,010
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
5 gün getirmediler bana 2 kere dağıtıma çıkardılar. Akşam 8 de aradı kargo teslim aldınız mı diye. Kendilerinden haberleri yok daha, gidip şubeden aldım.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,958
İsim
Lokman Doğan
Arkadaşım diyarbakırdan urfaya bana kargo gönderdi 100 tl vermişti.Kargo takipten perşembe günü ulaşılacağı yazıyordu neyse Cuma günü oldu arayan yok sorun yok saat 2 de ben arim dedim Kadın bana dedi ki salı günü gelmiş siz evde yokmuşsunuz falan filan halbuki evdeydim ben :D
Kargoyu geri göndermişler ve arkadaşımdan 50 lira daha almışlar

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Tx
TR'de düzgün 1 tane kargo firması yok :D
Ben Kolay Gelsin den çok memnunum açıkçası. İstanbul da yaşıyorum sabah verdiğim siparişi bir çok kez akşamına teslim ettiler. Bıraktığım notlara vs uyuyorlar, evde olmadığımda bir kaç kez arıyor soruyorlar.

Top Bottom