Neler Yeni

Çözüldü✓ Arctic Liquid Freezer II - 420 ALACAĞIM MAKS 3K FULLTOWER KASA ÖNERİSİ ACİL!

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ahmet Demir
Instagram
@Zerkavizs
Bütçe
3500
Öncelikle Merhaba! DDR5 Bir sistem diziyorum ve normalde "ATX" kasa alacaktım. Fakat ARCTI 420MM fiyatı 3k o yüzden onu alıp fulltower kasa almak istiyorum! Önerilerinize açığım ÇOK ACİL!

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,897
İsim
Hacı
Kasa için Max bütçe nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

420mm destekli kaslar pahalı...

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ahmet Demir
Instagram
@Zerkavizs
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasa için Max bütçe nedir?

420mm destekli kaslar pahalı...
3k fiyat var ve üstüne çıkamıyorum belki zorlasam 3.5k olur. Soğutucuyu kesin alacağım bu fiyata kaçmaz o yüzden.

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ahmet Demir
Instagram
@Zerkavizs
420 destekli en ucuz kasa 6k , 360lığı indirimdeyse onu al geç 420 şart değil
sıkıntı 420mm ile 360mm in aynı fiyat olması içimdeki beleşciyi durduramıyorum xD

Stok biti knk alamasın artık
bekleriz bir umut be umutlarımı yıkma lütfen :( (EDİT: SİTEDE SEPETE KOYUP SİPARİŞİ BİTİREBİLİYORUM HATTA ŞUAN BİTİRİYORUM? YANİ STOK VAR DEMEK OLMUYOR MU?)

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,320
İsim
Kerem Çavuş
sıkıntı 420mm ile 360mm in aynı fiyat olması içimdeki beleşciyi durduramıyorum xD

bekleriz bir umut be umutlarımı yıkma lütfen :(
sorma aynı ikilemde ben de kaldım ama yapacak bir şey yok 420 destekli kasalar çok pahalı 360lığı alıp geçtim

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,897
İsim
Hacı

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ahmet Demir
Instagram
@Zerkavizs
sorma aynı ikilemde ben de kaldım ama yapacak bir şey yok 420 destekli kasalar çok pahalı 360lığı alıp geçtim
İşte içimdeki beleşçi dinlemiyor malesef xD 3k ile 4k arası bir kaç fulltower kasa buldum belki de yanlış kasalardır bilemiyorum. Ha olmadı elimde kalsın kutusunu açmam, sıfır diye indirimsiz fiyatta satışa koyarım diye düşünüyorum.

O bütçeye 2. El bulaman...
360mm al o zaman.
360mm 420 ile aynı fiyat olmadı kutusunu açşmam indirimsiz fiyat gelince bir tık aşağı fiyatına satarım diye düşünüyorum. ama o fiyata ben 1-2 kasa buldum belki bende sıkıntı vardır ama bilemiyorum :/

ThE LoSt

80+ Gold
Öncelikle Merhaba! DDR5 Bir sistem diziyorum ve normalde "ATX" kasa alacaktım. Fakat ARCTI 420MM fiyatı 3k o yüzden onu alıp fulltower kasa almak istiyorum! Önerilerinize açığım ÇOK ACİL!
Bu fiyata 420mm destekli kasa bulamazsın yapacağın şey basit popüler ve soğutması iyi olan 360mm destekli bir kasa alıp geçeceksin
Önerim alttaki model olur

EREN PC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
EREN

bekleriz bir umut be umutlarımı yıkma lütfen :( (EDİT: SİTEDE SEPETE KOYUP SİPARİŞİ BİTİREBİLİYORUM HATTA ŞUAN BİTİRİYORUM? YANİ STOK VAR DEMEK OLMUYOR MU?)
sipariş onaylanmaz

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ahmet Demir
Instagram
@Zerkavizs
Bu fiyata 420mm destekli kasa bulamazsın yapacağın şey basit popüler ve soğutması iyi olan 360mm destekli bir kasa alıp geçeceksin
Önerim alttaki model olur
1. SORUM: DeepCool Morpheusa sığar mı?
2. SORUM: Attığınız kasanın ön kısmında 3 adet 140mm desteklediği yazıyor, yani bu sıvı soğutma kasaya sığıyor?

Alırım olmadı indirimsiz fiyattayken satışa koyar bir şekilde satarım diye düşünüyorum..

sipariş onaylanmaz
Sitelerde genellikle stok olmayınca siparişe ekleme olmaz ki?

ThE LoSt

80+ Gold
1. SORUM: DeepCool Morpheusa sığar mı?
2. SORUM: Attığınız kasanın ön kısmında 3 adet 140mm desteklediği yazıyor, yani bu sıvı soğutma kasaya sığıyor?

Alırım olmadı indirimsiz fiyattayken satışa koyar bir şekilde satarım diye düşünüyorum..

Sitelerde genellikle stok olmayınca siparişe ekleme olmaz ki?
DeepCool Morpheus un 420mm uyumluluğu mevcut fakat fiyat 6500 TL civarı bütçenize uymuyor.

Top Bottom