Neler Yeni

Yardım Arctis 5 Yetersiz Ses Seviyesi

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,110
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Beyler selam , 6-7 aydır arctis 5 kullanıyorum ve oyunlarda ses yeterli hatta fazla bile geliyor ama müzik dinlerken felan çok yetersiz güçsüz kalıyor , 1000 TL'ye indirimden almıştım ve başka alacak kulaklık bulamadım o zaman bu yüzden iade etmedim , acaba ne yapabilirim sesi yükseltmek için ?
Driverlerin güncel olduğuna eminim + steel series gg yazılımını indirip eq ayarı bile yapsam ses azcık artıyor ama bu seferde bozuluyor ses .

Kulaklığı ps4e taktığımda ses baya iyi geliyor ama pcde yetersiz kalıyor , konfor olarak felan çok iyi çok rahat kulaklık ama tek yaşadığım problem yetersiz ses.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler selam , 6-7 aydır arctis 5 kullanıyorum ve oyunlarda ses yeterli hatta fazla bile geliyor ama müzik dinlerken felan çok yetersiz güçsüz kalıyor , 1000 TL'ye indirimden almıştım ve başka alacak kulaklık bulamadım o zaman bu yüzden iade etmedim , acaba ne yapabilirim sesi yükseltmek için ?
Driverlerin güncel olduğuna eminim + steel series gg yazılımını indirip eq ayarı bile yapsam ses azcık artıyor ama bu seferde bozuluyor ses .

Kulaklığı ps4e taktığımda ses baya iyi geliyor ama pcde yetersiz kalıyor , konfor olarak felan çok iyi çok rahat kulaklık ama tek yaşadığım problem yetersiz ses.
Anakart ses yongası ile alakalı olabilirmi? Anakartım a520m-a .

Alırken sesin az olduğunu söylemişlerdi ama başlarda sorun etmedim ama şuan çok yetersiz kalmaya başladı ses çok müzik dinliyorum.

ottoyusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
YUSUF GÜL
Selamlar. Şöyle anlatmaya çalışayım. Bende actris 3 var. Asus Prime x570 kart kullanıyorum. Senin dediğin sorunu bende yaşıyorum genelde her format sonrasında. Bendeki çözümü anlatayım işini görür belki.
Denetim masasından öncelikle ses ait ne varsa kaldırıyoruz. Steelseries gg de dahil.
Sonra anakart üretici sayfasına gidiyoruz ve ses kartıyla alakalı bir driver varsa indiriyoruz. Mesele bende realtek var. İndirip kurduktan sonra
gg yazılımı yüklüyoruz. Gerekli özelleştirmeleri yapıyoruz.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,110
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamlar. Şöyle anlatmaya çalışayım. Bende actris 3 var. Asus Prime x570 kart kullanıyorum. Senin dediğin sorunu bende yaşıyorum genelde her format sonrasında. Bendeki çözümü anlatayım işini görür belki.
Denetim masasından öncelikle ses ait ne varsa kaldırıyoruz. Steelseries gg de dahil.
Sonra anakart üretici sayfasına gidiyoruz ve ses kartıyla alakalı bir driver varsa indiriyoruz. Mesele bende realtek var. İndirip kurduktan sonra
gg yazılımı yüklüyoruz. Gerekli özelleştirmeleri yapıyoruz.
Arctis serisi genel olarak böyle sanırım , dediğiniz şeyi siz yaptığınızda ses arttımı?

ottoyusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
YUSUF GÜL
Arctis serisi genel olarak böyle sanırım , dediğiniz şeyi siz yaptığınızda ses arttımı?
Evet bendeki sorun bu şekilde çözülüyor. Sorun steelseries kaynaklı değil bence. Windows kendi driver yüklüyor sorun ondan kaynaklanıyor.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,110
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
Evet bendeki sorun bu şekilde çözülüyor. Sorun steelseries kaynaklı değil bence. Windows kendi driver yüklüyor sorun ondan kaynaklanıyor.
Çok fark oldumu hocam yani müzik dinlerken çok yüksekde dinlemek istiyorum

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513

Alırken sesin az olduğunu söylemişlerdi ama başlarda sorun etmedim ama şuan çok yetersiz kalmaya başladı ses çok müzik dinliyorum.
steelseries sonar yazılımı denedin mi

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,110
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Evet ses biraz artıyor ama ses bozuluyor bu seferde , oyunlarda felan dipses oluyor. Garip garip sesler geliyor ve ses kalitesi kötüleşiyor
windows ses denetim masasından ses kalitesini ve düzeyini yükseltmeyi dene agc gibi bir özellik varsa aç

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,110
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513

ottoyusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
YUSUF GÜL
Ses şiddeti bence tam kıvamında oluyor.

Bende kullanıyorum ama bende bu şekilde bir problem yok. USB ile bağlıyorsun değil mi? Çünkü müzik yada herhangi bir video filan açıp full seste masaya koyduğumda yan odadan filan net sayılabilecek şekilde duyuluyor. Ayrıca bir ayar filan yapılı değil sonar vs.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,110
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
Bende kullanıyorum ama bende bu şekilde bir problem yok. USB ile bağlıyorsun değil mi? Çünkü müzik yada herhangi bir video filan açıp full seste masaya koyduğumda yan odadan filan net sayılabilecek şekilde duyuluyor. Ayrıca bir ayar filan yapılı değil sonar vs.
Evet usb ile bağlı

Top Bottom