Neler Yeni

Öneri Arctis nova 3 vs Cloud 3

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
İkisi arasından Cloud III daha iyi.

Amazonda 4100 TL'ye Arctis 7X+ Wireless varmış

SteelSeries Arctis 7X+ Siyah 2.4 GHz Kablosuz Oyun Kulaklığı Xbox Series X ve Xbox One https://amzn.eu/d/3SXDoht

Aynı ürün PTTavmde bir başka satıcıse 3900 TL civarında. Amazon güvenilir diye Amazonu linkledim

ScapTrays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet Cerit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkisi arasından Cloud III daha iyi.

Amazonda 4100 TL'ye Arctis 7X+ Wireless varmış

SteelSeries Arctis 7X+ Siyah 2.4 GHz Kablosuz Oyun Kulaklığı Xbox Series X ve Xbox One https://amzn.eu/d/3SXDoht

Aynı ürün PTTavmde bir başka satıcıse 3900 TL civarında. Amazon güvenilir diye Amazonu linkledim
nova 4 nasıl hocam arctis 7x biraz eskide kaldı diye düşünüyorum yada barracuda x veya g pro x nasıl gider kablolu kablosuz olarak

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
nova 4 nasıl hocam arctis 7x biraz eskide kaldı diye düşünüyorum yada barracuda x veya g pro x nasıl gider kablolu kablosuz olarak
Arctis 7X+ Wireless eski de G Pro X yeni mi hocam?

Söylediğim ürün Barracuda X'ten daha iyi G Pro X ile de aynılar hatta 7X Wireless biraz daha iyi.

ScapTrays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet Cerit
Arctis 7X+ Wireless eski de G Pro X yeni mi hocam?

Söylediğim ürün Barracuda X'ten daha iyi G Pro X ile de aynılar hatta 7X Wireless biraz daha iyi.
hocam arctis 7xplus kaç gramdır bi bilginiz varmı ağırlığa dikkat ediyorum bende Rog strıx fusıon wireless var çok ağır bi kulaklık

ScapTrays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet Cerit
Son düzenleme:

ScapTrays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet Cerit
Biri pc için birisi xbox için diğeri de PS için. Fark yok.
anladım hocam bende öyle biliyordum ama hiç inceleme bulamayınca kafama takılmıştı sağolun. Sipariş verdim trendyoldan aldım taksit seçeneği daha fazla olduğu için

Top Bottom