Neler Yeni

Arızalı ürün vatan bilgisayar

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bülent Taşdemir
Arkadaşlar merhaba. Ben yaklaşık 2 hafta önce vatan bilgisayarın sitesinden monitor almıştım. Ürün teslim edilmesi gereken tarihten 1 gün sonra teslim edildiği için evde ben yoktum ve bir başkası ürünü teslim almıstı. Teslim alindiktan 2 saat sonra eve gelip urunu kontrol ettigimde sağ alt panelde arıza vardı ve kutuda bu hasara sebep olacak bir hasar olmasa da cok kucuk bir eziklik vardı. Vatan bilgisayar ile iletişime gectim bana bir link atip adres ve kod verdiler. Linkten ups kargo cagirip urunu verdim. Ve ustunden 4 gun gecti bugun aradim ve urun bana geri yollaniyormus tutanak tutulmadığı icin. Durumu anlattim ve anca kamera kayitlarina bakilip vatandan kaynakli ise iade edilecegini degilse tutanak olmadigi icin kargo da ustlenmeyecegi icin elimde patlamis oluyor. Tutanak tutulmasa da bir sekil bir yolu var midir acaba? Cunku urunde fiziksel bir hasar yok. Panel içten kırık. Yani urunu calistirmadan goremem.

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Recep Can Boyacı
Kutu içindeki köpükler onu koruyor ki vatan neyin kafasını yaşıyor ver thh ye

Hanaz

80+ Silver
bu tür şeyleri alırken vatanda elden teslim almak daha güvenceli ve hızlı g.o diyebilirim hocam mantığa değil paraya bakıyorlar

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,179
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Tüketici hakem heyetine şikayet de bulun

Ultraman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hasan Bozkır
bu tür şeyleri alırken vatanda elden teslim almak daha güvenceli ve hızlı g.o diyebilirim hocam mantığa değil paraya bakıyorlar
öyle olmuyor, bu seferde sen ürünü mağazada gördün beğendin aldın fatura kestik diye kutusu açılan hiçbir ürünü geri almıyor vatanbilgisayar. asla alisveris yapilmayacak bir yer, nerede toxic insan varsa işe almışlar kimse yardımcı olmuyor

Hanaz

80+ Silver
öyle olmuyor, bu seferde sen ürünü mağazada gördün beğendin aldın fatura kestik diye kutusu açılan hiçbir ürünü geri almıyor vatanbilgisayar. asla alisveris yapilmayacak bir yer, nerede toxic insan varsa işe almışlar kimse yardımcı olmuyor
Bende madurlardan biriyim zaten müsteri hismetleri pek iyi hatta hiç iyi değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,931
Üyeler
141,364
Son üye
MrCappa
Top Bottom