Neler Yeni

Arkadaş arası ticaret

Raclod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kerem
Arkadaşıma Harddisk lazımdı bende 2. el güzel bişey bulurum gelir bilgisayarına takarım kurulumu vs yaparım ama işçilik de alırım dedim bir ton laf etti başka bir arkaşım onun bisikletini tamir edince işçilik vermişti sizce kızmak da haklı mıyım abartıyor muym ?

Zexius

80+ Bronze
Arkadaşıma Harddisk lazımdı bende 2. el güzel bişey bulurum gelir bilgisayarına takarım kurulumu vs yaparım ama işçilik de alırım dedim bir ton laf etti başka bir arkaşım onun bisikletini tamir edince işçilik vermişti sizce kızmak da haklı mıyım abartıyor muym ?
adam haklı dayı bende olsam bende aynı tepkiyi verirdim adam senden hddnin içini aç çipini değiştir dememiş arkadaşın yerinde olsam seni engeller birdahada asla görüşmezdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
sen boşver onları, para istemek seninde hakkın. onlar 5 kuruş parası olmafığı için beleş mezar bulsa içine girecek tayfa. sen isteseydin harddiski başkasına takar birkaç yüz lira alırdın
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşle dostluğu bir niye tutuyorsunuz onu anlamıyorum ?
canını sıkma para kazanmak seninde hakkın

RONALDINHO

80+ Silver
sen boşver onları, para istemek seninde hakkın. onlar 5 kuruş parası olmafığı için beleş mezar bulsa içine girecek tayfa. sen isteseydin harddiski başkasına takar birkaç yüz lira alırdın
Mesaj otomatik birleştirildi:

canını sıkma para kazanmak seninde hakkın
Arkadaşımdan para istemeyecek kadar varlıklıyım. Sizin bu zihniyetinizle tartışılmaz çünkü böyle öğrenmişsiniz. Taş taşımıyorsun disk montajı yapıyorsun. Çakal olmayın.

Raclod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kerem
Arkadaşımdan para istemeyecek kadar varlıklıyım. Sizin bu zihniyetinizle tartışılmaz çünkü böyle öğrenmişsiniz. Taş taşımıyorsun disk montajı yapıyorsun. Çakal olmayın.
Dostum öğrendiğin her şey için emek ve zaman kaybediyorsun birileri yatıyor ki birileri çalışıp o insanlara hizmet edebilsin. Adabınızı da bozmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
emek = para

Son düzenleme:

RONALDINHO

80+ Silver
2 tane cahil. Kim görse eğitimsiz der. Eğitimsizle tartışılmaz. Bir şeyler diyeceğim de ayıp olacak.

Raclod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kerem
2 tane cahil. Kim görse eğitimsiz der. Eğitimsizle tartışılmaz. Bir şeyler diyeceğim de ayıp olacak.
Eğitimsiz olan sensin karşıma geçip iki tane mantıklı cümle kuramadın tek dediğin şey cahillik,eğitimsizlik.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,073
Üyeler
142,851
Son üye
ztrk
Top Bottom