Neler Yeni

arkadaşlar 25bin TL sistem tavsiyesi verirmisiniz

Necrowolf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Halil İbrahim ürel
Alinmaz,gereksiz .
Kızgın tayfaya bak be guzel organizasyon.
Mesaj otomatik birleştirildi:

adam yatırım değil pc tavsiyesi istiyor. kimse sana 25.000 TL'ye pc alınır mı diye de sormuyor.
Ya siz kafayi mi yediniz. Lafı nerenizden anlıyorsunuz. Adam 25 k sistem istedi alınamaz gereksiz deyip 5 k lik sistemde yeter dedim. Daha sonra param yok biriktircem dedi 25 k biriktirene kadar parasi deger kaybeder diye dolar yap dedim. Simdi fortnite oynucam diyor. 5 k lik sistem sizce yetmez mi. Nedir bu herkes bana karşı organize olmuş.

Lockheed

80+ Bronze
En İyi Cevap
2

Ya siz kafayi mi yediniz. Lafı nerenizden anlıyorsunuz. Adam 25 k sistem istedi alınamaz gereksiz deyip 5 k lik sistemde yeter dedim. Daha sonra param yok biriktircem dedi 25 k biriktirene kadar parasi deger kaybeder diye dolar yap dedim. Simdi fortnite oynucam diyor. 5 k lik sistem sizce yetmez mi. Nedir bu herkes bana karşı organize olmuş.
Sizi bütçe neden ilgilendiriyor? Adam geleceğe dönük toplamak istiyor belki. Bütçeye göre toplayın PC'yi isteyen alır isteyen almaz zaten gerisi sizi ilgilendirmez.

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu

Kreizler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Hüseyin şahbaz

Sana karşı organize olmadık. ve adam 7 8 yıl kullanacağını söyledi. sana 25kya almalımıyım diye de sormadı. sen almayabilirsin. ayrıca yatırım tavsiyesi yapmak da yasaktır.

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
kalan bütçe ile sıvı soğutma alabilirsin ama onla ilgili bir bilgim yok.

Lockheed

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
3080/6900XT, R7 5700X, 240/360MM sıvı soğutma ve 32GB RAM'li bir şey toplayabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ege Cihat İrcan
Başka tavsiyeleiniz de bekliyorum

Top Bottom