Neler Yeni

Arkadaşlar bana yol gösterin...

leviath

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Latif Tan
Uzun zamandır pc almaya çalışıyordum İncehesap gaming gecesinde https://www.incehesap.com/zenith-oyuncu-bilgisayari-fiyati-37255/ bu sistemi almak istiyordum ama aceleyle https://www.incehesap.com/metaverse-bronze-oyuncu-bilgisayari-fiyati-52850/ bu sistemi aldım artı taksitle aldığım için +2k fark ödedim 38.500 ödedim sonra iki sistemi karşılaştırdığımda hiç pahasına 6k fazla ödediğimi anladım öncedende bunun üzerine konu açmıştım. İki sistem arasındaki iki fark işlemci İ5 12400F VE 13400F birde ekran kartı birinin PNY benim aldığım ASUS. Ucuz olan sisteme 13400F yüksektmesi yapsam bile şimdikinden daha ucuz oluyor. Müşteri temsilcisini aradım satış departmanı sizi arayacak dedi aramadı pazartesi sabah ben aradım iade veya iptal olmaz montaja başlandı dediler. Arkadaşlar ben bu sistemi iptal etsem mi etmesem mi diğer sistemi totalde taksit ve 13400F yükseltmesi yaparsam 36.500 gibi bir paraya alıyorum bu sistemden 2k ucuz oluyor ne yapsam mantıklı olur Allah rızası için biri bana yol göstersin. Birde kargo paketleniyor yazıyor site de iade veya iptal şansım yok mu? En kısa sürede yanıtlarsanız iyi olur kargoya verilmeden bitsin istiyorum

Xeowa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yılmaz
Dostum siparişini iptal etmiyorlarsa da gelen kargoyu teslim almadan geri gönder. Para iadesi talebinde bulun. Teslim almadığın bir ürünün parasını senden alamazlar. İçine sinen sistem hangisiyse onu satın al.

leviath

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Latif Tan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kredi kartıyla aldım sorun orda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum siparişini iptal etmiyorlarsa da gelen kargoyu teslim almadan geri gönder. Para iadesi talebinde bulun. Teslim almadığın bir ürünün parasını senden alamazlar. İçine sinen sistem hangisiyse onu satın al.
İptal veya iade öz konusu değil sözleşmede ar diyorlar

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
arkadaşın dediği gibi kargo teslim alınmaması durumunda iade işlemin başlatılmak zorunda. panik yapma sadece süreç uzun olacak eğer sistem toplanmaya kargolanma aşamasına geldiyse. fakat altın kural şudur bazen planladığın gibi gitmez caymaya çalıştığın ürün dolar kurundan nasibini bir alır iade ettiğin ürünü 40Kya almaya çalışırsın dikkat etmek lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca niye acele ettinki 36Kya o da garip tek tek toplandığında bile o rakamlara ulaşılıyor kampanyada yok hani. mesele galax 4070 var 20K fiyatı üstüne istediğni keyfine göre de dizebilirdin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,211
Üyeler
141,258
Son üye
Resul kurekci
Top Bottom