Neler Yeni

arkadaslar bir el atarmisiniz caresiz kaldim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Sererses

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ege Velimahmutoğlu
1702229828162.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayarı resetleyip açılırken F2'ye basıp telefona geçip fotoğraf ekleme şansınız var mı? Orada bekleyin ama.

Kesinlikle katılıyorum.

Sorunu yaşayan arkadaşın da BIOS seçeneklerini kontrol etmesini önereceğim, başka da bir çözüm yolu gelmiyor aklıma.
biosu cekmistim delete ile oluyor msilarda

Ekler

• IMG_1434.jpeg
    IMG_1434.jpeg
    2.4 MB · Hit: 18
  • IMG_1433.jpeg
    IMG_1433.jpeg
    3 MB · Hit: 21

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Alıntıyı görüntüle

biosu cekmistim delete ile oluyor msilarda
MSI Boot menüsünü bilmiyorum kusura bakmayın ama F2'nin de çalışması lazım hatırladığım kadarıyla.
Neyse, Windows Boot Manager en üstte mi? Kusura bakmayın dediğim gibi, MSI BIOS bana bayağı karışık geliyor. Alışmışız Asus'a.

Sererses

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ege Velimahmutoğlu
MSI Boot menüsünü bilmiyorum kusura bakmayın ama F2'nin de çalışması lazım hatırladığım kadarıyla.
Neyse, Windows Boot Manager en üstte mi? Kusura bakmayın dediğim gibi, MSI BIOS bana bayağı karışık geliyor. Alışmışız Asus'a.
ne demek hocam belki f2de calisiyordur delete ile giriyorum ben ondan dedim

ne yapmam lazim simdi bisey indirmek icin disari cikiyorum pc kapaniyor bide rahatsiz edici ilk bastigimda acilmamasi

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom